אפליקציה חדשנית מקלה על מהנדסים לקבל הצעות מחיר לייצור חלקים ובכך מאיצה את תהליך התכנון, התמחור, העיצוב והייצוּר של אבות טיפוס  

מאת יחיאל ינאי       פורסם: 11.3.2020
החברות Dassault Systèmes ו-Xometry הקימו שותפות כדי לספק ללקוחותיהן אמצעי משולב ויעיל לייצור חלקים במטרה להאיץ את תהליך הייצור כולו. למהנדסים המשתמשים ביישומי  SOLIDWORKSו-CATIA של Dassault Systèmes תהיה גישה אוטומטית ומיידית להצעות מחיר של Xometry ב-MAKE Marketplace לייצור חלקים, מבלי לצאת מסביבת העיצוב שלהם.

כעת, מהנדסים יכולים למלא תפקיד גדול יותר בהיבט התכנוני של ייצור חלקים על ידי התמקדות בצורת אב-הטיפוס כמו גם בעלות ייצורו. עד כה קבלת הצעות מחיר לייצור חלקים מספקי שירותים באמצעות הממשק האינטרנטי הייתה מסורבלת ואיטית; כעת תהליך זה מתבצע באופן מיידי בקליק אחד בלבד, באמצעות SOLIDWORKS ו-CATIA. מהנדסים יכולים לראות הצעות מחיר של Xometry על גבי המסך שלהם במסגרת העיצוב שלהם, ולאשר את ייצורו בקליק אחד, והכל תוך שמירה על האפשרות לקבל הצעות מחיר מיידיות או ידניות מספקי MAKE Marketplace אחרים.
"השקנו את ה-MAKE Marketplace בשנת 2018 כדי להקל על לקוחות בתכנון וייצור", אומר סבסטיין מאסרט, ראש האסטרטגיה התאגידית בדאסוסיסטמס. "השותפות שלנו עם Xometry מקדמת אותנו צעד קדימה לקראת מטרה זו. לקוחות יכולים להזמין ייצור תוספתי באיכות גבוהה או חלקים בעיבוד CNC בקליק אחד ובמחיר הנכון, הודות לאופציה המתקדמת של הצעות המחיר המיידיות של Xometry".    

Xometry הפכה ל"שותפה העיקרית" הראשונה של  Dassault Systèmes באמצעות ה-MAKE Marketplace. קטגוריה חדשה זו מכירה בספקי שירות מוסמכים בעלי אישורי איכות ברמה תעשייתית ויכולות ייצור כדי לענות על צרכים תובעניים וגם להשיג שיעורי שביעות רצון גבוהים.

"מהנדסים זקוקים לכלים הנכונים כדי לבצע את עבודתם בהצלחה, וזה כולל עבודה עם שותף ייצור מהימן ואמין", אומר רנדי אלטשולר, מנכ"ל Xometry. "כמובילה בתחום ההדפסה התלת-ממדית וייצור-לפי-דרישה, אנו משרתים לקוחות רבים ב-MAKE Marketplace מאז השקתו. באמצעות העמקת השותפות שלנו עם Dassault Systèmes, אנו יכולים להתחבר ישירות ללקוחות ולהתחייב לספק הצעת מחיר עבור כל בקשה, והכל במטרה להגיע לייצור מהיר יותר". 
באדיבות Dassault Systèmes