בעקבות רכישת IQMS - חברת דאסו סיסטמס הציגה פורטפוליו יישומי תעשייה חדש

מאת אבישג אשר       פורסם: 23.2.2019
חברת דאסו סיסטמס הציגה את 3DEXPERIENCE.WORKS, פורטפוליו  חדש של יישומי תעשייה על פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE אשר מותאמים  לצרכים של לקוחות SOLIDWORKS וחברות קטנות ובינוניות בכל מקום בעולם. המערכת החדשה משלבת בסביבה דיגיטלית אחת שיתוף פעולה חברתי, עיצוב, סימולציה ויכולות ניהול משאבים יצרניים (ERP) כדי לסייע לעסקים מתרחבים להיות יותר יצירתיים, יעילים ומותאמים למהפיכה התעשייתית החדשה. המערכת המוצגה בכנס SOLIDWORKS World 2019, הכנס השנתי של דאסו סיסטמס, המיועד לקהילת התכנון וההנדסה בתלת-ממד.

3DEXPERIENCE.WORKS מרחיבה את נוחות השימוש והפשטות, לקטגוריה חדשה של פתרונות עסקיים, המורכבת מיישומים ממוקדים ופשוטים. דאסו סיסטמס יצרה את המערכת החדשה בעקבות הרכישה של חברת IQMS, ומיתגה מחדש את תיק יישומי התוכנה עבור ניהול משאבים  ליצרנים שלה, המיועד ליצרנים אמצע-השוק, תחת השם DELMIAWORKS. IQMS פיתחה תוכנה מובילה ל-ERP (מערכת לתכנון משאבי ייצור - Enterprise Resource Planning System), והיא נרכשה תמורת 425 מיליון דולר. 
"חברות קטנות ובינוניות ברחבי העולם זקוקות לפתרונות דיגיטליים כדי לגדול, אבל מתקשים, זה זמן רב, למצוא פתרונות שמתאימים לגודל שלהן. בהשקת 3DEXPERIENCE.WORKS, אנו מביאים את אפקט הפלטפורמה אליהן," אמר ברנרד צ'רלס, סגן יו"ר ומנכ"ל דאסו סיסטמס. "אנו רואים את היתרון שפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE הביאה תוך זמן קצר למעצבים המשתמשים ב-SOLIDWORKS להרחיב את העסק שלהם. DELMIAWORKS ישרת את יצרני המיינסטרים על-ידי אספקת מתווה דיגיטלי מלא לפעולות עסקיות. פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE עומדת להפוך לאמת מידה עבור הפעילות העסקית בקטגוריה זו של חברות באמצעות יכולות משולבות היטב בתחומי הייצור והניהול שהן פשוטות, זולות וקלות ליישם".

3DEXPERIENCE.WORKS יאפשר לחברות קטנות ובינוניות לרתום את הערכים שפלטפורמת ה-3DEXPERIENCE מספקת ליזמים ולמובילים גלובליים: שיתוף פעולה משופר, יעילות ייצור, גמישות עסקית והעצמת צוותי-עבודה. חברות יכולות לבצע את עבודתם באמצעות סביבת יזמות דיגיטלית מגובשת אחת במקום להשתמש בסדרה מורכבת של פתרונות נקודתיים הדורשת קפיצה בין יישומים וממשקים. 3DEXPERIENCE.WORKS מחברת נתונים ומייעלת תהליכים משלב ההמצאה ועד לאספקה באמצעות תבניות לוח מחוונים, שירותים מנוהלים, גישה לקהילות ממוקדות-תעשייה וקבוצות משתמשים ויישומים ספציפיים למגוון תפקידי עבודה.
אירוע הצגת 3DEXPERIENCE.WORKS בהשתתפות נציגי החברה.                                         צילום: דאסו סיסטמס