גרסה חדשה לתוכנת עיצוב בתלת מימד
תאיץ תהליכי פיתוח מוצרים

מאת יחיאל ינאי       פורסם:21.10.2019
דאסוסיסטמס הציגה את SOLIDWORKS 2020, הגרסה החדשה של תוכנת העיצוב הפופולארית שלה לתכנון והנדסה, המבוססת תלת מימד. גרסה זו  מתממשקת לראשונה לפלטפורמתDEXPERIENCE 3 וכוללת יכולות חדשות וחידושים רבים המאפשרים ליותר מ-6 מיליון משתמשיה לייצר מוצרים חדשניים באופן מהיר ואפקטיבי יותר. הגרסה החדשה תרחיב את אפשרויות העיצוב שלהם למערכות ecosystem המאפשרות מעבר משולחן העבודה לענן.

החידושים הרבים שהוטמעו בתוכנת SOLIDWORKS 2020 בוצעו על ידי צוות המחקר והפיתוח של דאסוסיסטמס, זאת בתגובה לאלפי הבקשות לשיפורים ולעדכונים מקהילת SOLIDWORKS העולמית.
באמצעות חידושים אלה  SOLIDWORKS 2020 נותנת מענה למגמות ולצרכים העסקיים המתעוררים בשוק הגלובלי הדורשים מארגונים תחרותיים לסגל רמות חדשות של שיתופי פעולה, זריזות וחוויית עבודה מהירה וחסכונית. 
בין מאות השיפורים החדשים ב- SOLIDWORKS 2020:
  • עבודה מהירה יותר עם שרטוטים להרכבות גדולות: מצב העבודה החדש מאפשר לפתוח שרטוטים כבדים בשניות תוך יכולת להוסיף ולערוך הערות בתוך הרישום. פונקציה זו שימושית במיוחד כאשר יש צורך לבצע עריכות קלות לציורים או לרישומים גדולים עם מספר רב של גיליונות או תצוגות עתירות משאבים
     
  • חלקים גמישים: יכולת המאפשרת למשתמשים להציג את אותו החלק בתנאים שונים באותה הרכבה. לדוגמה, הצגה של קפיץ כאשר או מכווץ או באורך מלא באותה הרכבה. לפונקציה זו שימושים במגוון יישומים עיצובים כמו קפיצים, מפוח, צירים, טבעות וכד'.
     
  • חוויית תוכן משופרת: נוספו נתוני נפח ההדפסה של המדפסות הנפוצות בשוק וכן האפשרות לייצר שכבות להדפסה ישירות מגיאומטריית SOLIDWORKS. אופציה זו מאפשרת חסכון בזמן והפשטה של משימות התוכן.
כפי שהוכרז ב- SOLIDWORKS World 2019, מוקדם יותר השנה, כל אותם פתרונות מבוססי ענן יהוו חלק מהפורטפוליו של DEXPERIENCE3 ויהוו שילוב של העוצמה והרוחב של פלטפורמת DEXPERIENCE3 יחד עם הפשטות וקלות השימוש של SOLIDWORKS.

"אנחנו לא רק מביאים יכולות חדשות ועוצמתיות לתוכנת SOLIDWORKS הידועה והמוכרת, אלא מרחיבים אותה לענן דרך פלטפורמת DEXPERIENCE3, פלטפורמת החוויה הדיגיטלית ההוליסטית היחידה בעולם", אומר ג'יאן פאולו באסי, מנכ"ל SOLIDWORKS, דאסוסיסטמס.

"פיתוחים אלה  מציידים את הארגונים השונים בסביבת עבודה מתקדמת וביישומים הדרושים על מנת לאמץ את הרנסנס התעשייתי, בין אם מדובר בהמצאות חדשניות, שיתוף פעולה או תהליכי ייצור מתקדמים". 
אפשר לפתוח שרטוטים כבדים בשניות תוך יכולת להוסיף ולערוך הערות בתוך הרישום. באדיבות דאסוסיסטמס