היטאצ'י ונטרה מציגה בינה מלאכותית המסייעת ללקוחות חיזוי תקלות

מאת אבישג אשר       פורסם: 25.11.2018
חברת Hitachi Vantara, חברה בת של תאגיד היטאצ'י, הכריזה על מוצרLumada Maintenance Insights, שמרחיב את כלי הבינה העסקית שלה. מדובר בפתרונות בינה מלאכותית המבוססת על האינטרנט של הדברים, שמשתמשים באלגוריתמים מדויקים ובעלי יכולות חיזוי, ומסייעים ללקוחות לצפות תקלות ומנחים אותם בנוגע לתיקוני תחזוקה נדרשים, שיפור פעולות ומניעה של זמן השבתת מערכות. שיפורים אלו עוזרים לארגונים לספק תוצאות עסקיות משופרות על ידי מקסום הכוח הטמון בנתונים בכל מקום בו הם מאוחסנים – החל מהדאטה סנטר והענן ועד לנקודות הקצה, ולקדם אותם בנוף העסקי, הדיגיטלי, מבוסס-הנתונים של ימינו.

כלי Lumada משלבים מודלים של למידת מכונה ומשתמשים בניתוח נתונים כדי להבין את תקינות הציוד עם נתוני תיקון היסטוריים ועכשוויים. לאחר מכן הם מנתחים את הנתונים כדי להמליץ על פעולות תחזוקה או תיקון נחוצות. מדובר בפתרונות שעונים על מספר אתגרים נפוצים של לקוחות: השבתת ציוד שגורמת לתקלות לא מתוכננות המשפיעות על מדדי הפעלה מרכזיים, תיקון כשלים בפעם הראשונה, שמביאה לעלויות גבוהות יותר עבור עיבוד מחדש וייצור שאבד, מלאי של חלקים עודפים, חלקים לא נכונים במקומות הלא נכונים ובזמן הלא נכון ושביעות רצון נמוכה של הלקוח שגורמת לירידה בשיעורי חידוש חוזה תחזוקה. כמו כן הפתרונות גם עוקבים ומכינים המלצות תיקון, אופטימיזציה לזמני תחזוקה, אופטימיזציה לאספקת מלאי חלקים ויעילות תחזוקה.
בראד סוראק, מנהל מוצר ואסטרטגיה ראשי בהיטאצ'י ונטרה, אמר: "הופעת ה-IoT במגוון ענפי תעשייה הציגה אתגרים חדשים ללקוחות בעודם משקיעים מאמצים כדי לשמור על יתרון תחרותי. היטאצ'י מספקת מומחיות משולבת בטכנולוגיות תפעוליות וטכנולוגיות מידע שאין דומה לה ומניחה יסודות חזקים לפיתוח פתרונות אשר יסייעו להתמודד עם האתגרים החדשים. פתרונות Lumada Maintenance Insights מהווים את הצעד הבא בסיוע ללקוחות למקסם את השימוש בנתונים שלהם כדי להפיק ערך עסקי".

כאשר לקוחות מתעשיות שונות מתכוננים להטמיע פתרונות חדשניים המתבססים על טכנולוגיית IoT, הם זקוקים לפתרונות קצה-לקצה שלמים המספקים ערך עסקי אסטרטגי. עליהם לבחור מערכות אשר מספקות גמישות במודלי פריסה מסוג קצה-עד-ענן עם התהוות הדרישות החדשות של ניהול נתוני הקצה. פלטפורמת Lumada של היטאצ'י מספקת טכנולוגיות פלטפורמה מודולרית, יישומים ומומחיות בתחום השירותים המקצועיים, המסייעים לארגונים לאמץ את ה-IoT ללא דאגות.

היטאצ'י ונטרה מסייעת לחברות מובילות מבוססות-נתונים למצוא ולהשתמש בערך הנתונים שלהם במטרה ליצור חדשנות אינטליגנטית ולהגיע לתוצאות משמעותיות עבור עסקים והחברה הסובבת אותנו. אנחנו משלבים בין טכנולוגיה, קניין רוחני וידע תעשייתי במטרה לספק פתרונות ניהול נתונים אשר עוזרים לארגונים לשפר את חווית הלקוחות שלהם, לפתח אפיקי הכנסה חדשים ולהפחית את עלויות העסק. רק היטאצ'י ונטרה מעלה את יתרון החדשנות שלכם על ידי שילוב בין טכנולוגיית IT עמוקה, טכנולוגיית OT ומומחיות בתחום.