תכנון משימות על ציר הזמן, לצד ובאינטגרציה עם מערכות מידע שונות בעזרת תוכנה של Planit

מאת יחיאל ינאי      פורסם: 1.1.2021  
Planit הינה תוכנה המיועדת לסייע למתכננים לבצע תכנון משימות על ציר הזמן, לצד ובאינטגרציה עם מערכות מידע שונות. היישום המוביל של התוכנה הוא כלי לאופטימיזציה ושליטה בתוכניות ייצור בתעשייה, המשרת את מחלקות התפ"י (תכנון ופיקוח על הייצור) במפעלים רבים.

אתגר תכנון הייצור הוא מורכב ומגוון, כולל מתן מענה לדרישות השוק (הזמנות לקוח או מודל מלאי), זמינות אמצעי היצור, מלאי חלקים בתהליך, זמינות חומרים ועוד. המורכבות הרבה וזמני התגובה המהירים הנדרשים מחייבים כלים שיאפשרו ביצוע תכנון מהיר ותמיכה בדרישות השונות.
 
"מערכות המידע התקשו לספק פתרונות מותאמים לצרכים המגוונים בתעשיות השונות", אומר היזם תומר ישראלי, "אנו זיהינו את הצורך ופיתחנו כלי שבנוי להכיל את המורכבויות הרבות, להתמזג עם מערכות המידע ולספק למתכנן סביבת תכנון ויזואלית ומוכרת. בנוסף פיתחנו גם אלגוריתם אופטימיזציה מתקדם וגמיש אשר ניתן גם הוא להתאמה לצרכים מגוונים. בעזרת כלים למיישמים הצלחנו לקצר את זמני היישום באופן משמעותי, הפחתנו עלויות והפכנו את הפתרון לאפשרי גם לתעשיות המסורתיות".

לקוחות:

בתחום הפלסטיק - פלסאון, תמה גניגר; בתחום הדפוס – כרמל פרנקל, דוקרט, תדביק; בתחום המתכת - טכנולוגיית להבים. וגם MIS שתלים דנטליים, יכין ועוד.

לאתר החברה לחצו כאן
ליצירת קשר במייל לחצו כאן
תומר ישראלי - 050-5900603
היזם תומר ישראלי. צילום: רפאל בן משה