הרחבת מסלולי השירות של Infor M3, פתרון ה-ERP לארגוני תעשייה בהיקפי פעילות שונים יאפשר להם לנצל ביתר יעילות את המשאבים שלהם 

מאת יחיאל ינאי      פורסם: 25.6.2020
חברת Intentia, המייצגת בישראל את פתרון ה- ERP המוביל לתעשייה, Infor M3, הכריזה על הרחבת מסלולי השירות לארגוני תעשייה. ההרחבה הינה חלק מתכנית אסטרטגית ממוקדת לקוח, המיושמת על רקע העלייה במספר הלקוחות של החברה מסדרי גודל שונים והרצון לספק מענה גמיש לדרישותיהם של לקוחות בעלי היקפי פעילות שונים. 
מסלולי השירות מציעים מודל תמחור, המותאם לצרכים ולהיקף השירות הנדרשים על ידי הלקוח בפועל. Intentia מספקת מענה מקצועי של מומחי החברה, עם התמחות ורטיקלית המותאמת לענף של הלקוח, בין היתר לענפי ייצור, הפצה, קמעונאות, לוגיסטיקה, פארמה, אופנה, כימיה, היי טק, מזון ומשקאות ועוד. לקוחות החברה יוכלו לבחור את היקף התמיכה הטלפונית, אחריות על פיתוחים, הדרכת משתמשים, מיפוי תהליכים, אחריות למוצרים מבית Intentia ועוד.

"Intentia ממשיכה לקדם את האסטרטגיה ממוקדת לקוח שלה, עם תכניות ייעודיות לשירות ארגוני תעשייה שנמצאים בליבת המשק" אמר רועי עידן,סמנכ"ל שיווק והצלחת לקוחות ב- Intentia. "במיוחד בימים אלו, גמישות היא גורם מרכזי בשירות ללקוח. ארגוני תעשייה בסדרי גודל שונים מעוניינים לנצל את המשאבים שלהם ביתר יעילות, בעוד הם מתמודדים עם אתגרים ייחודיים בענף. הרחבנו את מסלולי התמיכה שלנו מנת לספק להם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, עם התאמה לדרישות בפועל ביחס ROI הטוב ביותר עבורם".

הרחבת מסלולי השירות מצטרפת לתוכניות ייחודיות נוספות שמשיקה Intentia בימים אלה, הכוללות הכשרת מנמ"רים, הכשרת משתמשי מפתח, הדרכות באתר הלקוח, מיפוי פיננסי, שולחנות עגולים, ימי עיון, השתתפות ב"אינטנט-ידע" האקדמיה ל- M3 בישראל ועוד.
רועי עידן,סמנכ"ל שיווק והצלחת לקוחות ב- Intentia.    צילום: יח"צ