התאחדות התעשיינים פתחה מרכז מידע מקוון לתעשיינים

מאת אבישג אשר       פורסם: 2.2.2019
חדש באתר התאחדות התעשיינים: מרכז מידע ראשון מסוגו עם כלל התמריצים והמענקים הממשלתיים לתעשיינים. מדובר בתמריצים ומענקים שנועדו לחזק את התעשייה הישראלית בפריפריה ובמרכז הארץ, חלקם ללא תנאי יצוא. מרכז המידע יתעדכן באופן שוטף ויאפשר לכל תעשיין בישראל להיחשף למענקים השונים להם הוא זכאי מהמדינה- החל ממענקים בגין השקעות הון, השקעות רכות כגון ייעוץ תעשייתי ותהליכי מצוינות תפעולית, הטמעת תהליכי חדשנות ומחקר ופיתוח, מעבר לייצור מתקדם, וכלה במענקים לשיווק לחו"ל. בנוסף מרכז המידע יעדכן לגבי מסלולי השקעות בהקפאה, אשר עתידים להיפתח בקרוב.
כמו כן לנוחות התעשיינים, במרכז המידע ניתן יהיה לסנן ולמקד את חיפוש התמריצים לפי מיקום, מחזור או סטאטוס הגשה. מרכז המידע הוקם בהמשך לתהליך השיפור המתמשך של הנגשת שירותי ההתאחדות לתעשיינים, לצד פעילות ההתאחדות אל מול משרד הכלכלה והתעשייה והגורמים הממשלתיים הרלוונטיים. כמו כן תעמוד למען התעשיינים, המחלקה לייעוץ עסקי וחדשנות  באגף הכלכלה של ההתאחדות, שאמונה על הפרויקט, ותעניק לתעשיינים ליווי וסיוע בעולם התמריצים, המימון והחדשנות באופן שוטף.

מנכ"ל התאחדות התעשיינים, רובי גינל: "התאחדות התעשיינים פועלת על מנת להנגיש את כל כלי הסיוע, אשר פיתחה יחד עם משרדי הממשלה לטובת קידום החדשנות בתעשייה, בצורה אינטואיטיבית וזמינה. במסגרת זו, הקמנו את מרכז המידע האינטרקטיבי, אשר מצטרף להקמת היחידה לחדשנות וייעוץ ועסקי ולשורת פעילויות בכל רחבי הארץ. המטרה המרכזית הנה קידום המהפכה התעשייתית הרביעית ועולמות הייצור המתקדם בקרב חברי ההתאחדות והתעשייה הישראלית. האתר הוקם בזמן קריטי – שכן כלל המסלולים התומכים במעבר לייצור מתקדם עומדים בקרוב להיפתח לסבב חדש, וכך התעשיינים המעוניינים במענקים אלו יוכלו להשאר מעודכנים באופן שוטף ויעיל".

למרכז המידע באתר ההתאחדות לחצו כאן.