חברת הסייבר הישראלית Waterfall תגן על מפעלי תעשייה 4.0 בקוריאה

מאת אבישג אשר       פורסם: 12.2.2018
חברת Waterfall Security Solutions מראש העין, מהבולטות שבין חברות הגנת הסייבר הישראליות, הודיעה על כניסתה לשותפות עם חברת HCNC הקוריאנית לשם שיווק מערכות ההגנה OSIsoft של ווטרפול בחברות תעשייה מתקדמת בקוריאה הדרומית.

HCNC התמחתה בשילוב פתרונות OSIsoft עבור קשת רחבה של ענפי תעשייה כולל אנרגיה, נפט וגז, שירותים ציבוריים ותחבורה. החברה מציעה פתרונות המבוססים על גישת תעשייה 4.0 ומיועדים למערכות חכמות של מפעלים, כגון PLC/HMI, RTDB, Industrial Big Data Analysis ושירות MES. חלק ניכר מן האבטחה של מערכות רשת המבוססות על תעשייה 4.0 ממוקד בשילוב בטוח של IT/OT. במקרה של סוג זה של שילוב רשת, פתרון תעשייתי מלא של אבטחת סייבר הוא צורך חיוני.

הפתרון המשותף שמספקות ווטרפול ו-HCNC פותח פתח לרמה חדשה של אבטחה, וזאת דרך ההטמעה של הטכנולוגיה החד-כיוונית של שערי אבטחה, שנחשבת למובילה בשוק.
"אנחנו גאים לשתף פעולה עם HCNC", אמר ליאור פרנקל, מנכ"ל ומייסד שותף של ווטרפול, "שותפות חדשה זו תוביל לשיפור אבטחה דרמטי בפריסות של OSIsoft PI בקוריאה". דיי גיו צ'וי, מנכ"ל HCNC, אמר: "אנחנו נלהבים לשתף פעולה עם ווטרפול סקיוריטי, מובילה גלובלית בתחום אבטחת הסייבר התעשייתית". השותפות של ווטרפול ו-HCNC היא תוצאה של פרויקטים משותפים שכבר בוצעו בקוריאה וצפויה להוביל לשיפור דרמטי באבטחה במפעלים ברחבי המדינה.

שערי האבטחה החד-כיווניים של ווטרפול מחליפים את טכנולוגיית חומת האש המיושנת בסביבה של רשתות תעשייתיות, והם מספקים הגנה מלאה למערכת הבקרה התעשייתית ולרשתות התפעול שעליהן הם מגנים מפני מתקפות שמקורן ברשתות חיצוניות. עם הפריסה של השערים החד-כיווניים, התשתיות הקריטיות והאתרים התעשייתיים נהנים משילוב בטוח ואמין של IT/OT, גישה לשירותי ספקים ולשירותי ענן וכן ניטור מרחוק.
 
ווטרפול היא מובילה גלובלית בפיתוח טכנולוגיות של אבטחת סייבר. רשימת הלקוחות של החברה כוללת תשתיות לאומיות, תחנות כוח, כורים גרעיניים, מתקנים יבשתיים וימיים של נפט וגז, בתי זיקוק, מפעלי ייצור, ספקיות של שירותים ציבוריים ועוד. מוצריה של ווטרפול פרוסים בצפון אמריקה, אירופה, המזרח התיכון ואסיה ותומכים במגוון הרחב ביותר הקיים בשוק של פלטפורמות ניטור מרחוק, יישומים, מסדי נתונים ופרוטוקולים.