חברת מפעיל מרחיבה את אחיזתה בשוק הדפסות התלת-ממד 

מאת אבישג אשר       פורסם: 28.3.2018
חברת מפעיל רכשה את חברת Easy 3d, העוסקת ביבוא ושיווק מדפסות תלת-ממד וסורקים תלת- ממדיים. במיזוג ראשון מסוגו בתעשיית התלת-ממד בישראל, החברה תשלב את פעילות חברת Easy3d, כולל קווי המוצרים, לתוך פעילות MAFIL 3D ותוך תכנון סינרגטי בתחומי המכירה, השירות והלוגיסטיקה. צוות Easy3d ישולב בפעילות התלת-ממד של מפעיל.

בחברת מפעיל אומרים: "אנחנו מאמינים שהפעילות הממוזגת והרחבת מגוון הטכנולוגיות המוצעת ללקוחות תעמיק ותחזק את מעמדנו כמובילי שוק התלת-ממד בישראל ואנחנו מתחייבים להעניק ללקוחות שתי החברות שירות מקצועי במערך ארצי ומענה מלא לצרכים הנוכחיים והעתידיים של שוק מתפתח זה, בענפי התעשייה, הרפואה והדנטל, ההנדסה, החינוך, התכשיטנות ועוד.
חברת Easy3D היתה מהראשונות לייבא לישראל את טכנולוגיית ההדפסה בתלת-ממד השולחנית. בין מותגיה ניתן למצוא את מדפסות ה-AXIOM הפופולאריות. מוצרי דגל נוספים שלה הם Upbox, מדפסת תלת ממד קומפקטית, שולחנית, בגירסה הרגילה ובגרסת המיני, EinScan Pro, סורק תלת ממד לסריקה מדויקת גם בגיאומטריות מורכבות ו-EMBlaser, חותך לייזר שולחני אלחוטי.

חברת מפעיל, אשר הוקמה לפני 75 שנה, מתמחה בהטמעה ושירות של מוצרים טכנולוגיים מתקדמים בעולמות ההדפסה והמחשוב. החברה מייצגת בישראל מספר מותגי הדפסה בתלת ממד מהמובילים בעולם כמו HP Ultimaker ו-DWS. מדפסות אלה משמשות במגוון רחב של יישומים, מאבות טיפוס ועד ייצור בסדרות קצרות, בעולמות התעשייה, ההייטק, החינוך, הרפואה ועיצוב המוצר. לאחרונה השיקה החברה לראשונה בישראל את מדפסת התלת ממד של HP ה-Jet Fusion 3D, שנחשבת למהפכנית ופורצת דרך בתחומה. 
החברה רכשה את חברת Easy 3D הישראלית במיזוג ראשון מסוגו בישראל בענף ההדפסה בתלת-ממד