חברת Bridgestone בחרה בדאסו סיסטמס לקידום תוכנית המפעל החכם

מאת אבישג אשר       פורסם: 30.4.2019
יצרנית הצמיגים ברידג'סטון (Bridgestone) בחרה ביישומי QUINTIQ ו-DELMIA Apriso של דאסו סיסטמס לתכנון ולייצור ברחבי אירופה. אלפי מכונות, מכשירים, חיישנים ועובדים יסונכרנו בעולם הווירטואלי כדי להגדיל את התפוקה ולצמצם עלויות. דאסו סיסטמס תומכת בתוכנית המפעל החכם והחדשני של EMEA Bridgestone וכך החברה תוכל לייעל את ביצועי המפעל באמצעות הטמעה דיגיטלית של תכנון וייצור הצמיגים שלה ברחבי אירופה.
ברידג'סטון תשתמש בפלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס לניהול תהליכי ותכנון הייצור בשמונה אתרי ייצור באירופה. כל המערכות החכמות המקושרות של החברה, הכוללות אלפי מכונות, מכשירים וחיישנים, ואף עובדי החברה, יסונכרנו בסביבה וירטואלית שתספק מקור יחיד של נתונים בזמן אמת על פעולות הייצור והתחזוקה. כתוצאה מכך, ברידג'סטון תוכל להקטין את מחזור התכנון משבועות לימים, להגביר את השימוש בנכסי המפעל ולהגיב במהירות לשיבושים בייצור באמצעות פתרון משולב אחד.

"תוכנית המפעל החכם שלנו משחקת תפקיד מפתח במטרה הכלל-תאגידית שלנו להיות מובילת שוק, בכל מה שאנחנו עושים", אמר אדולפו לורנס, סגן נשיא ייצור, Bridgestone EMEA. "הטכנולוגיה הדיגיטלית של דאסו סיסטמס תתמוך במשימה זו. על ידי אופטימיזציה של תהליכי הייצור במפעלים שלנו, אנו יכולים לשפר את קבלת ההחלטות ואת הפרודוקטיביות, ובסופו של דבר להפחית עלויות".

"מהירות וזריזות בפעולות הייצור התעשייתי דורשות שילוב מלא של פעולות, אך היצרנים נאבקים עם כמויות אדירות של נתונים, מערכות מקוטעות ושיטות תחזוקה תגובתיות", אמר פיליפ ברטיסול, סגן נשיא תעשיית הציוד התעשייתי בדאסו סיסטמס. "דאסו סיסטמס מאפשרת ל- Bridgestone EMEA לספק מבט-על של כל האתרים, התהליכים, הפעולות והתכנון, כדי שהם יוכלו לשפר את העסק שלהם ברציפות ובהתמדה."
פיליפ בריסטול, סגן נשיא תעשיית הציוד התעשייתי בדאסו סיסטמס.                                                         צילום: יח"צ