חברת SMS בבעלות היינריך כהן זכתה במכרז לחדשנות של חברת בריידי תעשיות 

מאת אבישג אשר       פורסם: 12.9.2018
חברת המתכת Braidy Industries הודיעה על תהליך נרחב לחדשנות תעשייתית במפעל האלומיניום החדש שלה Braidy Atlas באשלנד, קנטקי. החברה בחרה בקבוצת SMS כספקית הציוד ובחברת EBNER כספקית הכבשנים. חברתKiewit  נבחרה כקבלנית ההנדסה, הרכש והבנייה ("EPC").
מפעל Braidy Atlas יהיה מפעל האלומיניום החדש הראשון בצפון אמריקה מזה יותר מ-35 שנים, מפעל הערגול המתקדם ביותר מבחינה טכנולוגית והראשון אי פעם שהותאם לטכנולוגיות ייצור מתקדמות. האתר הוא 104 אינטש לאורך כל קו הייצור, הרחב ביותר בצפון אמריקה.

מיכאל שפר, סגן נשיא בכיר בחברת SMS, אמר: "קבוצת SMS שמחה לעזור לבריידי לקבוע אמות המידה של איכות ויעילות בייצור פח קל לרכב באמצעות המפעל החדש הזה, שיהיה ברמה עולמית. השותפות הזאת היא צעד חשוב קדימה בבנייה של מפעל הערגול החדשני, עם עלויות נמוכות, צוות הנהלה מסור לצד עובדים יעילים. המפעל עומד בלו"ז לייצור ראשון ב-2020. אחרי שיושלם, מפעל  Braidy Atlas יהיה מפעל האלומיניום עם העלויות הנמוכות ביותר בעולם".
קבוצתSMS  היא קבוצה של חברות, שפעילות בעולם בבניית מפעלים והנדסת מכונות לתעשיית הפלדה והמתכות הלא ברזליות. הקבוצה מעסיקה כ-13,500 עובדים שמפיקים מכירות של יותר מ-3 מיליארד אירו ברחבי העולם. הקבוצה נמצאת בבעלות חברת SMS GmbH, שבשליטת משפחת ויס.

רוברט אבנר, מנכ"ל חברת EBNER אמר: "בריידי מתקדמת להיות שחקנית מפתח במגזר האלומיניום, ו-EBNER תהיה שותפה אסטרטגית לכל אורך הפיתוח הנמשך של המפעל. אנחנו נרגשים למלא חלק אינטגרלי בפרויקט פורץ הדרך הזה". EBNER היא מומחית גלובלית מובילה בטיפול תרמי בתעשיית המתכות, עם חברת בת שנמצאת בוואדסוורת, אוהיו. מדובר בחברה גלובלית בבעלות משפחתית עם יותר מ-1,100 עובדים שמובילה בשוק במתקנים לטיפול תרמי לתעשיית המתכות. החברה משקיעה כ-8% מהמחזור השנתי שלה במחקר, פיתוח וחדשנות. הרעיונות החלוציים של EBNER בטכנולוגיות כבשנים מודרניות יוצרים נקודות מבט חדשות בהצעת פתרונות ידידותיים לסביבה ויעילים אנרגטית.

טום שלבי, סגן נשיא ב-Kiewit Corporation, אמר: "אנחנו נרגשים שנבחרנו על ידי בריידי ומצפים לתכנון והבנייה של הפרויקט החשוב הזה. אנחנו מאמינים שהרקורד החזק שלנו בבטיחות וביצועים, וגם הניסיון הנרחב שלנו כקבלנית EPC יבטיחו את ההצלחה הכוללת של מפעל האלומיניום הבולט הזה". בריידי ו-Kiewit הגיעו להסכם על חוזה EPC מוכן להפעלה במלואו שמשקף את היכולות של Kiewit כאחד מארגוני ההנדסה ובנייה הגדולים ביותר בצפון אמריקה.