חברת Braidy רוכשת את חברת טכנולוגיות האלומיניום NanoAl

מאת אבישג אשר       פורסם: 17.10.2018
חברת Braidy Industries הודיעה על רכישת NanoAl , מובילה עולמית במדע של טכנולוגיות חיזוק ננו-גבישים שמיושם בפח אלומיניום. זו תהיה חברת בת שלישית בבעלות מלאה של בריידי. NanoAl תצטרף למפעל ערגול האלומיניום Braidy Atlas.

חברת NanoAl הוקמה מתוך המחלקה למדעי החומרים באוניברסיטת נורתווסטרן כדי למסחר את המדע של פיתוח סגסוגות אלומיניום חזקות יותר באמצעות בקרה על תכונות מבניות חשובות ברמת הננו. בריידי מאמינה שלטכנולוגיה יש פוטנציאל להגביר משמעותית את החוזק הסגולי של אלומיניום שייוצר במפעל שלה Braidy Atlas, וליצור יתרון תחרותי בשוק של יצרני ציוד מקוריים לרכב ולתעופה.

"אנחנו מאמינים שהגישה החדשנית של NanoAl תאפשר פח אלומיניום חזק יותר ב-20% מהדרגות הרגילות, תוך שמירה על עלות נמוכה. הטכנולוגיה ישימה גם במטלורגיית אבקות, כולל יישומים של הדפסה בתלת-ממד, וזה מאפשר סינרגיות נוספות בין המפעלים Braidy Atlas ו-Veloxint", אמר מנכ"ל Veloxint ומנהל הטכנולוגיות של בריידי, ד"ר אלאן לונד. "זה עוד צעד מרגש לעבר היעד שלנו לבנות מחדש את התעשייה באמצעות טכנולוגיות בחזית הקידמה שמתמקדות בפתרונות להפחתת משקל".
ד"ר נהון וו, מנכ"ל ומייסד שותף של NanoAl, אמר: "השותפות החדשה שלנו עם Braidy Industries ו-Veloxint מעניקה הזדמנות להגדיל את יכולות המחקר ופיתוח שלנו ולהפוך למובילת החדשנות בטכנולוגיית מדע הננו של מתכות קלות". Braidy Industries נמצאת בחזית ייצור המתכת לתעשיות התחבורה וההגנה הגלובליות. חברת הבת Veloxint של בריידי היא חברת פתרונות להפחתת משקל שצמחה ב-MIT ומייצרת חלקים באמצעות טכנולוגיה חדשנית של ננו גבישים.