טכנולוגיה ראשונה ויחידה בישראל ובעולם להדפסה תלת מימדית של חלקים עבור תחומי ייצור שונים

מאת יחיאל ינאי      פורסם: 20.7.2019
חברת Systematics חושפת את הפתרון הראשון  והיחיד בישראל ובעולם להדפסה בתלת-ממד של אבי טיפוס פונקציונליים וחלקים סופיים בצבע מלא באמצעות מדפסת התלת-ממד HP JET FUSION 580. הטכנולוגיה החדשה רלוונטית בתחומי ייצור שונים, ובכלל זה בתעשיית הרכב, ובתעשיית הרפואה.

לקראת חשיפתה של טכנולוגיית ההדפסה החדשה נערכה בחודשיים האחרונים תחרות של תכנון והדפסה בתלת-ממד של מתקן לקפסולות קפה בשיתוף "קפה לנדוור". לתחרות הוגשו 24 מודלים מעוצבים ויצירתיים במיוחד.
בוועדת השיפוט משתתפים המנכ”ל והבעלים של קפה לנדוור אורי פדרמן, מנכ”ל IMPACT LABS ספי אטיאס, ופרופ' עזרי טרזי, ראש מסלול עיצוב תעשייתי בטכניון; מחברת HP ישראל משתתפים בוועדה מנהל תחום הדפסה והדמיה מיקי רוסלר, ומנהלת שיווק הדפסה והדמיה אתי אלגריסי; את חברת Systematics מייצגים בוועדה: ראש תחום מדפסות תלת-ממד ניר גלזר, מנהל מכירות מדפסות תלת-ממד אריק שפט, ומנהל מוצרי SOLIDWORKS עקיבא ליטינסקי.

ב Systematics- מדגישים, שלהדפסה בתלת-ממד יש מקום רב ברצפת הייצור וניתן לייעל תהליכים על ידי שימוש בחלקים מודפסים, בהנחה שהחלקים המודפסים הם בעלי תכונות מתאימות. הדפסה תלת-ממדית מספקת מגוון רחב של פתרונות ומאפשרת ייצור של חלקים במהירות, בקלות, ובעלויות נמוכות. מגוון יישומים מסייע בסוגים שונים של תהליכי ייצור.