טכנולוגיות לתכנון ותזמון הייצור מסייעות ליצרנית אלומיניום לתעשיית הרכב ולפחיות משקה ליעל את התכנון והייצור, להגביר תפוקה, לצמצם עלויות ולהגביר תחרותיות

מאת יחיאל ינאי       פורסם: 13.8.2020
Novelis, יצרנית מובילה של מוצרי אלומיניום שטוחים, המספקת את המחזור הגדול ביותר בעולם של ייצור אלומיניום, הרחיבה את השימוש ביישומי DELMIA Quintiq של דאסוסיסטמס כדי לשפר את תהליך הייצור והתזמון בשני מפעלי אלומיניום גדולים בארה"ב ובברזיל. פתרונות התכנון והאופטימיזציה של DELMIA Quintiq (המופעלים על ידי פלטפורמת ה-3DEXPERIENCE), מציידים את יצרני האלומיניום המובילים בשלל כלים וטכניקות לצורך ייצור איכותי יותר ותפוקה גבוה היותר בעלויות מופחתות.
Novelis תפרוס את יישומי DELMIA Quintiq לתכנון ותזמון הייצור במפעל החדש שלה בקנטאקי ארה"ב שיחל לייצר אלומיניום ליישומי רכב עוד בשנת 2020. יישומי DELMIA Quintiq ישמשו לצורך ייעול התזמון גם במפעל Pinda בברזיל, אשר נחשב למפעל הגדול ביותר לייצור אלומיניום בדרום אמריקה. המפעל מייצר יריעות אלומיניום לשוק פחיות המשקה, ענפי התעשייה השונים ותחום האריזה.

גישה דיגיטלית משולבת עשויה לסייע ליצרני המתכות השונים ליישם דרכי ייצור סביבתיות וחדשניות יותר, המאפשרות שיפור משמעותי בזמני ההובלה, ביצועים יעילים וניהול מסד נתונים מתקדם, כמו גם הפחתת רמות המלאי ומקסום השימוש באמצעים הקיימים.

יישומי DELMIA Quintiq של דאסוסיסטמס מותאמים לתעשיית ייצור האלומיניום ומאפשרים התמודדות עם המורכבות הכרוכה בתהליך הייצור. באמצעות סביבה דיגיטלית יחידה, יצרני אלומיניום יכולים לתכנן ולייעל את הפעילות העסקית שלהם מקצה לקצה, החל משלב התכנון ועד להפקת המוצר המוגמר. בנוסף, פלטפורמה זו מאפשרת להם לצמצם עלויות ולהגביר את התחרותיות, זאת לצד הזדמנויות צמיחה עתידיות בתחום הייצור. 
יח"צ