טכנולוגיות 3D חדשות ביותר, המניעות את הרנסנס התעשייתי, הוצגו בכנס של חברת דאסוסיסטמס 

מאת יחיאל ינאי       פורסם: 24.2.2020
כנס DEXPERIENCE World 20203 של חברת דאסוסיסטמס נערך לפני כשבועיים בנשוויל, טנסי, ארה"ב. בכנס השתתפו 6000 מעצבים, מהנדסים, יצרנים, יזמים, סטודנטים ואנשי עסקים מובילים מכל התעשיות, במטרה לשתף פעולה, לחדש ולחוות את טכנולוגיות ה-D3 החדשות ביותר המניעות את הרנסנס התעשייתי.

בכנס הוצגו בידי מומחי החברה מבחר גדול ביותר של מצגות, מוצרים וטכנולוגיות חדשות. למשתתפי הכנס ניתנה הזדמנות לפתח ולהרחיב את כישוריהם על מנת לייצר פיתוחים חדשניים ויעילים תוך חיסכון משמעותי בזמן וכסף, ולהתוודע לתהליכים השונים הכרוכים ביצירת חוויות חדשות המשנות את האופן בו העולם חושב, עובד וחי.
הכנס חשף בפני משתמשי SOLIDWORKS אסטרטגיות חדשות באמצעות דיונים והדגמות של 3DEXPERIENCE WORKS, פורטפוליו היישומים הדיגיטליים של דאסוסיסטמס לשיתוף משלב העיצוב לשלב הייצור.

"כנס ה-3DEXPERIENCE World, בדומה לכנס ה-SOLIDWORKS World שהתקיים בשנה שעברה, מהווה מקום מפגש ייחודי בו חובבי התלת-ממד יכולים לחשוב בצורה יצירתית, ליצור קשרים, ולקבל השראה מהתקדמות הטכנולוגיה העתידית", אמר מנכ"ל, SOLIDWORKS ג'יאן פאולו באסי. "הכנס כלל יישומים ושימושים חדשניים בטכנולוגיית תלת-ממד שלא נראו בעבר. משתתפים שהגיעו לכנס בפעם הראשונה מצאו מבחר גדול של פתרונות ומומחים שאפשר ליצור איתם קשר. אנו שואפים להציג את כל האפשרויות הנמצאות במערכת האקולוגית העצומה של דאסוסיסטמס המסייעות לקהילת המשתמשים שלנו לבצע את עבודתם ולממש את שאיפותיהם בהצלחה". 
באדיבות   Dassault Systemes