ליאת זלץ מונתה לסמנכ"לית הכספים של הסטארט-אפ LeaderMES

מאת אבישג אשר       פורסם: 17.7.2018
חברת הסטארט-אפ LeaderMES, אשר מפתחת יישומים טכנולוגיים מתקדמים לייעול מפעלי תעשייה קטנים ובינוניים, הודיעה על מינויה של ליאת זלץ לסמנכ"לית הכספים. ליאת זלץ היא רואת חשבון מוסמכת, בעלת תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מטעם אוניברסיטת חיפה ולימודי תעודה בחשבונאות מטעם אוניברסיטת בר אילן. לפני כן, עבדה בפירמת רואי החשבון ארנסט אנד יאנג כמנהלת צוות במחלקת ההייטק. לליאת ניסיון עשיר בביקורת ובדיווח חשבונאי של חברות סטארט אפ, חברות פרטיות, וכן, חברות ציבוריות הנסחרות בארץ ובחו"ל.
LeaderMES פיתחה פלטפורמת Web למפעל החכם והיא מיישמת הלכה למעשה את מהפיכת המידע, מהפיכת תעשייה 4.0. השימוש בפלטפורמה של LeaderMES מאפשר מעבר  דיגיטלי קלה ומהירה למפעלים בתעשייה המסורתית, כמו גם שיפור של 10% בביצועים כבר במהלך החודש הראשון ליישומה. LeaderMES מונה 20 עובדים. החברה ממוקמת בחיפה ונמצאת בשלבים של פריצה לשוק העולמי.

LeaderMES מאפשרת למפעלי תעשיה קטנים ובינוניים להתחרות בסביבה המתקדמת של Industry 4.0 על ידי שילוב טכנולוגיות חדשניות של אבטחת מידע, קישוריות, ניתוח נתונים ומיחשוב. הטכנולוגיה של החברה מייעלת ומפשטת את תהליכי הייצור באופן דיגיטלי, וכך מציבה את מפעלי הייצור המשתמשים במערכת שלה בחזית הטכנולוגיה התעשייתית. השימוש בטכנולוגיה המתקדמת מעצים את יכולותיהם להתחרות בשוק, לשפר את הרווחיות ולשמר מקומות עבודה חשובים.

הפתרון המהפכני, מבוסס מתודולוגית agile, הינו פלטפורמת ייצור דיגיטלית חכמה, המציעה למשתמשים מערכת כוללת לניהול הייצור יחד עם פתרון גמיש ומודולרי של כלי plug-and-play. פלטפורמת הענן הדיגיטלית המאובטחת והאפליקציות החכמות מוטמעות ברחבי העולם ומחברות אלפי מכונות ייצור, וכך מעניקות למשתמשים יכולות ניתוח ובקרה חסרות תקדים בסביבות ייצור תובעניות. 
ליאת זלץ - סמנכ"לית הכספים של הסטארט-אפ LeaderMES                                                       צילום: ארז שטיינר