לראשונה בישראל כנס מעשי דינמי למעבר לייצור מתקדם

כנס מעשי ראשון מסוגו בנושא מעבר לייצור מתקדם הלכה למעשה יתקיים בחודש הבא. הכנס נערך בשיתוף פעולה בין התאחדות התעשיינים מרחב צפון, רשות החדשנות, איגוד התעשייה הקיבוצית ואיגוד מהנדסי המכונות תחת הכותרת ״הלכה ולמעשה - עוברים למפעל חכם ולייצור מתקדם״.

ייחודו של הכנס, שאינו מציע שורה ארוכה של הרצאות תיאורטיות ומעט זמן לשאלות, אלא מספר מצומצם של הרצאות מעשיות ומבחר גדול של פאנלים של מומחים ותעשיינים ״שעשו את זה״, שיסבירו על כדאיות המעבר לייצור מתקדם וידגימו איך לבצע את המעבר בצורה המיטבית. בנוסף, הכנס יציע מתחמי יעוץ וסיוע עם פגישות 1 על 1 עם תעשיינים ומומחים. אז איך עוברים לייצור מתקדם? כל התשובות בהשתלמות החד יומית הפרקטית והדינמית.


הממשלה החליטה בתחילת השנה על הקצאת סכום משמעותי ביותר, כ-1.5 מיליארד שקל, להכנסת חדשנות לתעשייה ושיפור התפוקה והפיריון. התקציבים כבר זמינים וכל מה שנותר זה לדעת איך להיערך להכנסת חדשנות למפעל ואיך להגיש בקשות לקבלת התמיכה הממשלתית. הכנס מיועד לסייע למעבר למפעל חכם, עם אפשרות פרקטית ודינמית להגשת בקשות, לקבל טפסים ולהתחיל את התהליך באופן מיידי. מתחמי העבודה עם ספקים ולקוחות של הייצור מתקדם יאפשרו היכרות מקרוב עם תחום הייצור מתקדם ועם הספקים והאינטגרטורים בתחום.

בהמשך למספר הרצאות מעשיות עד שעה 11:00, יתקיימו מושבים בהם ניתן יהיה להעלות סוגיות ושאלות בהשתתפות תעשיין בעל ניסיון בתחום, שיציג את הטכנולוגיה ויסביר מה היו השיקולים ,איך הוא בחר ומה התוצאות. 

הכנס יתקיים ב-26 ביוני 2018 בפארק העסקים החכם קיסריה.