מיקרוסופט ו-LTTS מציגות פתרונות למעבר דיגיטלי תעשייתי

מאת אבישג אשר          פורסם: 16/1/2018
חברת L&T Technology Services מהודו, ספקית בינלאומית של שירותים הנדסיים תעשייתיים, הציגה פתרונות למעבר דיגיטלי על בסיס פלטפורמת הענן של מערכת Azure של מיקרוסופט. המעבר הדיגיטלי הוא אחת המגמות המרכזיות בסקטורים עסקיים רבים, והוא מאפשר זרימת מידע במערכות וברשתות מחשב בלבד, ושימוש במערכות IIoT תעשייתיות המחברות חיישנים ומכונות ייצור לרוחב תהליך הייצור כולו. כל הטכנולוגיות התעשייתיות החדשניות מבוססות על שימוש במידע דיגיטלי.

שתי החברות שיתפו פעולה מוקדם יותר השנה בפיתוח קמפוס של בניינים חכמים עבור חברת טכנולוגיה מובילה בישראל, שמיטב את צריכת האנרגיה שלה ב-40% ושיפר את זרימת המידע, הפעלת חיישנים מבוססי IoT וניתוחים מקדימים למניעת תקלות (predictive analytics).

כעת הודיעו שתי החברות על הקמת מרכז חדשנות יישומית למעבר דיגיטלי בתחומי התעשייה ללקוחות משותפים שלהן. מרכז החדשנות ידגים כיצד הפתרונות הדיגיטליים של LTTS לייצור חכם, תפעול נכסים חכם ובניינים חכמים עושה שימוש ייחודי במערכות מיקרוסופט, בהן פלטפורמת AI, מערכת Azure IoT, שירותי Cognitive של מיקרוסופט ויכולות למידת המכונה של Azure. בנוסף יוצגו במרכז החדשנות היישומית מקרי בוחן של מערכות תעשייתיות דיגיטליות בקרב משתמשים ארגוניים ואקדמיים. 

מערכת W.A.G.E.S של LTTS מאפשרת ניהול חכם של מפעלים על ידי בקרה ושליטה בשימוש במים, אוויר, גז, חשמל וקיטור במפעלים. למיקרוסופט ו-LTTS יש היסטוריה משותפת של זכייה בפרויקטים עבור חברות Fortune 500 ויצירת סיפורי הצלחה ללקוחות באמצעות שילוב היכולת של LTTS בתעשייה דיגיטלית עם חדשנות הענן של מיקרוסופט במערכת Azure. ביחד, שתי החברות משקיעות, מתכננות ומספקות במשותף מערכת עסקית גלובלית חזקה של פתרונות הנדסה ותעשייה דיגיטליות בארה"ב, קנדה, בריטניה, מערב אירופה, המזרח התיכון, אסיה פסיפיק, יפן והודו.
 
"הסביבה התעשייתית חווה שיבוש, שמתרחש בשל החדשנות הדיגיטלית שמתבססת על פתרונות ענן מאוד גדולים. LTTS רותמת את היכולות השל מערכות מיקרוסופט כדי לכוון את ההנדסה הדיגיטלית והייצור החכם," אמר אמיט צ'אדהה, נשיא LTTS. ריימס מורטימר, מנהל תחום חדשנות יישומית במיקרוסופט, הוסיף: "העבודה שלנו עם LTTS ופיתוח הפתרונות שלה על בסיס Azure נובעים מצרכי הלקוחות. הלקוחות של Azure יהנו מהמומחיות של LTTS בתחום המעבר הדיגיטלי בתעשייה והשילוב עם שירותי Azure השונים".

בין לקוחותיה של LTTS נמצאות 52 חברות Fortune 500 ו-48 מחברות ההנדסה, המחקר והפיתוח הגדולות בעולם בתחומי הייצור התעשייתי, המכשירים הרפואיים, התחבורה, הטלקום וההייטק. הנהלת החברה ממוקמת בבנגלור, הודו, והיא מעסיקה 11,000 עובדים ב-15 מרכזים בעולם, 28 משרדי מכירות גלובליים ו-38 מעבדות חדשנות.