חברת נילית ממגדל העמק, יצרנית חוטי ניילון מהמובילות בעולם, בחרה בפתרון האבטחה ההוליסטי של טרנד מיקרו. הפרויקט, בהיקף מאות אלפי שקלים, בוצע על ידי חברת אדאקום. המערכת משרתת כ-1000 משתמשים. פתרון האבטחה שהוטמע יגן על מערכי החברה מפני סוגים שונים של איומים: התקפות על תחנות קצה, שרתים, הגנה מפני כמות גדולה של ספאם, כתובות URL וקבצים נגועים, מתקפות זדוניות, מתקפות יום אפס (zero day), מתקפות לסחיטת כופר, ועוד.

חברת נילית היא יצרנית סיבי ניילון המשמשים בעיקר לתעשיית הגרביונים ולתעשיית הביגוד באיכות גבוהה. אחד הלקוחות העיקריים של נילית היא חברת ציוד הספורט Nike. לחברה מפעלים במגדל העמק, בארה"ב, באיטליה, בסין ובברזיל. החברה מייצרת גם תרכובות פלסטיק מבוססות סיבי ניילון עבור תעשיות הרכב, האלקטרוניקה והחשמל ובין לקוחותיה גם חברת פולקסווגן.

מפעלי נילית יאובטחו בהגנת סייבר של טרנד מיקרו

מאת אבישג אשר    פורסם: 3.1.2017
מערכת הגנת הסייבר בנילית כוללת מעטפת הגנה רחבה, רב שכבתית, המבוססת על ניטור ודיווח בזמן אמת, אמצעי ניתוח לאיתור זהות התוקף ועדכון הגנה דינמי מיידי לתחנות הקצה והשרתים. זאת, תוך שימוש בטכניקות תקדמות של ארגז חול (Smart Sandboxing) ומנועי הגנה, פרי פיתוח מעבדות טרנד מיקרו. הפתרון תוכנן כך שישתלב עם פלטפורמות המחשוב השונות ואפליקציות הייצור בנילית.

פתרונות טרנד מיקרו מבטאים גישה טכנולוגית להגנה מפני איומים, המתפתחת בהתמדה ומתאימה את עצמה לכל סוג איום, מוכר וחדש. בלב הפתרון נמצאת פלטפורמה מבוססת רשת, לניטור וזיהוי בזמן אמת של דפוסים אנומליים דרך יישומי ה-IT הארגוניים וכן ברשתות חברתיות, מכשירים ניידים, מערכות מיילים ועוד. שכבה נוספת מנצלת את יכולות הניתוח והמודיעין, המתבססות על נתוני האיסוף של מעבדות ענקית האבטחה, לזיהוי מקור האיום. שכבה שלישית נותנת מענה הגנתי ממוקד למתקפות זמן אפס.

נעם פכלר, סמנכ"ל טכנולוגיות בחברת אדאקום אומר: "חברת נילית בחרה בפתרון האבטחה הנכון, פתרון המותאם לצורך הארגוני תוך התייחסות לקלות ניהול ולאבטחה מקסימלית מפני איומים מוכרים ולא מוכרים". עידן ברק, CIO בנילית, אומר:  "בחרנו בפתרון הטוב ביותר בשוק וספציפית לנילית מבחינת עלות תועלת. חברת אדאקום היא האינטגרטור המוביל בתחום הגנת הסייבר: היא מפעילה צוות מהנדסים מומחים המוכוונים כולם לתת שירות ללקוחותיה וזה מה שחשוב ברגע האמת."

חברת נילית הוקמה ב־1969 על ידי התעשיין אניו לוי, יליד איטליה, והיתה יצרנית הניילון הראשונה בישראל. עם השנים היא הפכה למובילה עולמית. המוצר המוכר שלה - "חוט 5 דנייר" - נכנס לספר השיאים של גינס כחוט הניילון הדק ביותר בעולם. החברה זכתה באות התעשייה לשנת 2016.
נילית, זה הכל חדשנות בניילון.                                                                        צילום: מתוך קמפיין של חברת נילית