מחקר: מנהלים בכירים חוששים להצטרף למהפכת תעשייה 4.0

המחקר של חברת Deloitte מצא, שהמנהלים אופטימיים לגבי תעשייה 4.0, אבל פסימיים לגבי השתלבות הארגון שלהם במהפכה: 87% מהמנהלים מאמינים שתעשייה 4.0 תשנה את התעשייה ואת החברה בכללותה, אבל רק 14% מהם סבורים שהם ערוכים להשתמש בטכנולוגיות תעשייה 4.0 באופן מלא. מומחי דלוייט יועצים: אמצו חשיבה אסטרטגית, לטווח ארוך.

להמשך הידיעה »

הנקראים ביותר: מפעלים ישראלים הטמיעו רובוטים שיתופיים של FANUC; טכנולוגיות ייצור מתקדמות במפעל שמקימה פלקס במודיעין; תוכנית הסיוע לשיפור הפיריון והחדשנות מתרחבת; רשות החדשנות מרחיבה את התמיכה בחדשנות בתעשייה המסורתית; בתעשיית המזון לא מחליפים מפעלים כמו גרביים; "התעשייה הישראלית צריכה לבחור את הקרב שבו היא בטוח תנצח"

הכל באתר תעשייה 4.0, עכשיו.

Mafil - Total Office Solutions
Rockwell Automation
Contel Technologies

להרשמה ללא תשלום לפורום תעשייה 4.0 ולקבלת הניוזלטר: לחצו כאן


הבורסה ליהלומים מקימה חממה טכנולוגית

הבורסה ליהלומים תציג מהפכה טכנולוגית חדשה בענף היהלומים: מרכז לחדשנות בענף היהלומים - Diamond Tech - במסגרתו תפעל חממה טכנולוגית שתתמוך בחברות הייטק המפתחות טכנולוגיות חדשנות תעשייתית בענף היהלומים. החממה תושק בשבוע היהלומים הבינלאומי, האירוע השנתי המרכזי של ענף היהלומים, שיתקיים בתחילת פברואר בבורסה ברמת גן.

להמשך הידיעה »

רובוטים וירטואליים יגבירו תפוקת המפעלים

הרובוטים הוירטואליים של חברת Kryon Systems הם חלק חשוב מהמעבר הדיגיטלי, שמטלטל את עולם התעשייה והעסקים הבינלאומי, כך אומר מנכ"ל החברה הראל טייב בשיחה עם "תעשייה 4.0". הרובוטים הוירטואליים משפרים את פיריון העבודה, מייעלים את מערכות המידע וניהול הייצור, עושים את העבודה "השחורה" ומשחררים את העובדים ליצירת חדשנות וערך שרק בני אדם יכולים לייצר. להמשך הידיעה »


Stanley Black & Decker השיקה מרכז חדשנות תעשייה 4.0 בקונטיקט

חברת הכלים והמחסנים הגדולה בעולם, Stanley Black & Decker, השיקה מרכז לייצור מתקדם בעיר הארטפורד, קונטיקט. המרכז הוא חלק מיוזמת Manufactory 4.0 שלה – פרויקט בינלאומי לקידום גישת תעשייה 4.0. במקום פועל גם מאיץ לטכנולוגיות ייצור תוספתי (הדפסה תעשייתית בתלת-ממד) בשיתוף חברת Techstars. בחברה מתכוונים לשמר את מסורת ההובלה הטכנולוגית של קונטיקט לאורך שלוש המהפיכות התעשייתיות הקודמות ולהוביל בחזית טכנולוגיות תעשייה 4.0.

להמשך הידיעה »

חדש: מאגד מגנ"ט בנושא IIoT
בתעשיית המזון

מאגד המגנ"ט, שנועד לתמוך במו"פ בשיתוף פעולה של התעשייה והאקדמיה, יקדם פיתוח טכנולוגית IIoT לאיסוף מידע לאורך כל שרשרת הערך לשם ייצור מזון בריא יותר, בטוח יותר, ומותאם טוב יותר לצרכי התזונה של הצרכן. אהרון אהרון, מנכ"ל רשות החדשנות, אמר: "מאגד המזון יקדם תחומים עתירי ייצור במטרה לאפשר למפעלים בישראל לעמוד בפני התחרות ההולכת וגוברת ולאפשר לטכנולוגיות IIoT לחלחל לתחומים בהם הן לא פעילות עדיין".

להמשך הידיעה »


פורום תעשייה 4.0 ♦ עוברים למפעל חכם וייצור מתקדם

לתגובות והצעות לחצו כאן forum@smart-factory.co.il

ניוזלטר 10
25.1.2018