לקראת נטו תעשייה:
ברוש "מבין את חששות התעשיינים"; תוך שנה הכל יראה שונה

צעד אחר צעד שרגא ברוש מצליח להניע את הספינה הענקית של התעשייה הישראלית, שכמו עלתה על שרטון בשנים האחרונות: מהיעדר מוחלט של מדיניות ממשלתית לתוכנית נטו תעשייה ולתעשייה 4.0. לא שער הדולר יעזור לתעשייה בעיניו, אלא שיפור פיריון התעשייה. והוא מבין את המנהלים שחוששים להיכנס להרפתקת תעשייה 4.0 אבל מבטיח שעוד שנה הכל יראה שונה. נטו ברוש.

להמשך הידיעה »

הנקראים ביותר: מנהלים בכירים חוששים להצטרף למהפכת תעשייה 4.0; רן מצר: "אני רואה את כל מה שקורה במפעל, חי את קו ייצור, כל מכונה, בכל רגע נתון"; רובוטים וירטואליים יגבירו את תפוקת המפעלים; "התעשייה הישראלית צריכה לבחור את הקרב שבו היא בטוח תנצח"; געש תאורה מציגה: האינטרנט של העמודים; המשרד להגנת הסביבה: מתקפת סייבר על מפעלים עלולה להסתיים באסון המוני; חדש: מאגד מגנ"ט בנושא האינטרנט של הדברים בתעשיית המזון;

הכל באתר תעשייה 4.0, עכשיו.

Mafil - Total Office Solutions
Rockwell Automation
Contel Technologies

להרשמה ללא תשלום לפורום תעשייה 4.0 ולקבלת הניוזלטר: לחצו כאן


דרום קוריאה מובילה בצפיפות רובוטים בעולם

נתונים שפרסם הארגון הבינלאומי לרובוטיקה (IFR) מעלים שצפיפות הרובוטים הממוצעת ב-2017 היתה 74 רובוטים לכל 10,000 עובדים, לעומת 66 רובוטים ב-2015. עשר המדינות המובילות בהטמעת רובוטיקה בתעשייה הן דרום קוריאה, סינגפור, גרמניה, יפן, שוודיה, דנמרק, ארה"ב, איטליה, בלגיה וטאיוואן. סין מצמצמת פערים במהירות ותעלה לעשיריה הראשונה עד 2020. ישראל ממוקמת במקום ה-32 בעולם עם 31 רובוטים ל-10,000 עובדים.

להמשך הידיעה »

Waterfall תגן על התעשייה הקוריאנית

חברת הסייבר הישראלית Waterfall תגן על מפעלי תעשייה 4.0 בדרום קוריאה, מהמדינות התעשייתיות המתקדמות בעולם. החברה הודיעה על כניסתה לשותפות עם חברת HCNC הקוריאנית לשם שיווק מערכות ההגנה של ווטרפול בחברות תעשייה מתקדמת. HCNC מתמחה בפתרונות עבור ענפי תעשייה כולל אנרגיה, נפט וגז, שירותים ציבוריים ותחבורה ופתרונות מבוססי טכנולוגיות תעשייה 4.0 ומיועדים למערכות חכמות של מפעלים.

להמשך הידיעה »


יצרנית הנייר הברזילאית Klabin השקיעה בחברת Melodea הישראלית

חברת הסטרטאפ Melodea מרחובות, המפתחת יישומים תעשייתיים לתאית באמצעות תהליכי עיבוד נאנו-טכנולוגיים, הודיעה על גיוס 2.5 מיליון דולר מחברת Klabin מברזיל, ו-2.5 מיליון דולר נוספים מקרן BIRD ומתכנית Horizon 2020 של האיחוד האירופי. מלודאה פיתחה טכנולוגיית חומרים חדשנית, המבוססת על פסולת של תעשיות ייצור הנייר, שמושלכת במרבית המקרים ופוגעת בסביבה. המוצר של החברה משמש לתהליכי ייצור מתקדמים בתעשיית הנייר ובתחומי תעשייה נוספים תוך שדרוג המוצרים וחיסכון כספי.

להמשך הידיעה »

ננו-דיימנשן פותחת שירות הדפסה אונליין ראשון מסוגו בעולם

חברת ננו דיימנשן הציגה שרות מקוון, ראשון מסוגו בעולם, להדפסה בתלת-ממד של רכיבי אלקטרוניקה. השירות מאפשר למהנדסים גישה שלא היתה אפשרית לפני כן לפיתוח אלקטרוניקה חכמה ולקבלת אב הטיפוס בלו"ז מהיר. הבורסה בתל אביב הגיבה בעליית שער המנייה של ננו דיימנשן ב-6.6%. "יכולות הייצור התוספתי הייחודיות שלנו אפשרו לנו להיות הראשונים להציע הדפסה בתלת-ממד למהנדסים תוך מספר ימים, מה שמזרז את זמן ההגעה לשוק של המוצר הסופי", אמר עמית דרור, מנכ"ל החברה.

להמשך הידיעה »


פורום תעשייה 4.0 ♦ עוברים למפעל חכם וייצור מתקדם

לתגובות והצעות לחצו כאן forum@smart-factory.co.il

ניוזלטר 13
15.2.2018