מחקר: היקף תעשייה 4.0 צפוי להגיע לטריליון דולר עד שנת 2030

 

 

חברת מחקרי השוק האמריקנית HSRC מעריכה כי השוק ישלט על ידי ענקיות טכנולוגיה כמו אלפאבית (Google), מיקרוסופט, NEC, סמסונג HP  ואחרות. לפי המחקר, קונגלומרטים טכנולוגיים יקימו רשתות בינלאומיות המשלבות מכונות, מרכזי לוגיסטיקה חכמים ומפעלי תעשייה 4.0 ויקימו מבנים עסקיים סייבר-פיסיקליים חובקי עולם, המנוהלים בזמן אמת מנקודה אחת בכפתור אחד. החוקרים סבורים כי המרוץ לתעשיית 4.0 לא יערך רק בתחומי הטכנולוגיה והמוצרים אלא גם בין חברות שאוספות נתוני שוק בכמויות אדירות, משלבות אותם לכדי שירותים דיגיטליים ומשתמשות בהן כדי להפיק יתרון עסקי תחרותי.


להמשך הידיעה »

 

 

Mafil - Total Office Solutions

Rockwell Automation

Contel Technologies

 

icobots

 

 

להרשמה ללא תשלום לפורום תעשייה 4.0 ולקבלת הניוזלטר: לחצו כאן

 

 

 

שר הכלכלה לנשיא המדינה: עתיד התעשייה הישראלית טמון במהפכת תעשייה 4.0 

 

 

במפגש מיוחד שקיים נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין עם שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן, הוצגה לנשיא המהפיכה התעשייתית הרביעית והתכנית הלאומית לייצור מתקדם, של משרד הכלכלה.  מיכל פינק, סמנכ"ל אסטרטגיה ותכנון מדיניות במשרד הכלכלה, הציגה את התכנית הכוללת: פיתוח תשתיות נדרשות, הקמת המכון לייצור מתקדם, פיתוח תכניות להשקעות הון, הגברת זמינות כ"א מתאים ומיתוג מחדש של התעשייה המסורתית. 

 

ננו דיימנשן גייסה 12 מיליון דולר; מרחיבה את פעילותה לדרום אפריקה

 

 

ננו דיימנשן הנפיקה איגרות ADS במחיר של 2 דולר, דיסקאונט של 39%, שהביא לירידה של 30% בשער המנייה. בהשך, החברה הודיעה על הרחבת פעילות השיווק שלה לדרום אפריקה באמצעות חברת EDS, מפיצה מקומית. כמו בהסכמי השיווק הקודמים של החברה, חלק מהסכם ההפצה כולל רכישת מדפסת תלת מימד DragonFly 2020 Pro של ננו דיימנשן על ידי המשווק, אשר תשמש להדגמה ללקוחות ולמטרות הדרכה.

 

 

 

 

Newgen מציגה: אוטומציה רובוטית של תהליכים

 

 

חברת Newgen Software מוושינגטון, ספקית פלטפורמות ניהול תהליכים עסקיים (BPM) הכריזה על ההשקה של iBPS - חבילת אוטומציה רובוטית של תהליכים (RPA). רוב הארגונים תלויים בכמות עצומה של משימות שגרתיות ופשוטות בפעילות היומיומית שלהם. האוטומציה של משימות אלה מאפשרת להם להשיג יעילות תפעולית רבה יותר ומעורבות גדולה יותר של הלקוחות. הרובוטיקה של התהליכים תצייד עובדי ידע במידע וגמישות לקבלת החלטות.

 

קונטאל תספק מערכות שינוע רובוטיות למפעלים ישראלים

 

 

חברת קונטאל טכנולוגיות מרחיבה את סל פתרונותיה בתחום השינוע והלוגיסטיקה. החברה חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת InSystems הגרמנית לאספקת כלי רכב מונחים אוטומטיים (AGV) למפעלי תעשייה ישראליים. כלי רכב אלה מסייעים למפעלי תעשייה לייעל את תהליכי השינוע והייצור לאורך שרשרת האספקה. גיל ליסוביץ', מנהל פיתוח עסקי בקונטאל אומר: ״חקרנו ומצאנו כי שילוב מערכות רובוטיות חכמות סיפק ליצרנים החזר מהיר על ההשקעה".

 

 

פורום תעשייה 4.0  עוברים למפעל חכם וייצור מתקדם

לתגובות והצעות לחצו כאן    //forum@smart-factory.co.il

ניוזלטר 14 22.2.2018