תמונה

 

תמונה

 

 

מחקר: ארגונים שיתעלמו מסיכוני אבטחת IoT יאבדו את אמון הלקוחות

 

חברת Trend Micro, המפתחת פתרונות אבטחת מידע וסייבר, פרסמה מחקר בו נמצא, שארגונים מודאגים מאיבוד אימון לקוחותיהם במקרה של התקפת סייבר על מערכות מבוססות אינטרנט של הדברים (IoT) ולמרות זאת הם לא מכינים את עצמם. המחקר נערך בקרב 1,150 מקבלי החלטות מתחום ה-IT ואבטחת המידע בעולם, והוא מצביע על סתירה בין ההשקעה במערכות IoT לבין ההשקעה במערכות ההגנה עליהן. 63% מהמשתתפים במחקר הסכימו כי איומי סייבר הנוגעים ל-IoT הולכים ומתגברים במהלך 12 החודשים האחרונים ולמרות זאת רק 53% חושבים כי התקנים מקושרים לאינטרנט מסכנים את הארגון שלהם.

 

 

 

תמונה

 

קטלוג ספקים של תעשייה 4.0 יעלה לאוויר ב-20.8.2018

להסבר על קטלוג ספקים ואפשרויות הפרסום - לחץ כאן

 

תמונה

 

תערוכת IMTS, שיקאגו

 

 

מכון פראונהופר: הפיריון בתעשייה יזנק עד 2025 בזכות טכנולוגיות תעשייה 4.0

 

מכון המחקר Fraunhofer, בו נולדה תפיסת התעשייה 4.0, יציג בכנס הבינלאומי לטכנולוגיות ייצור IMTS 2018 בשיקאגו (10-15 בספטמבר 2018) את השקפתו לגבי התעשייה של העתיד - האבולוציה של תעשייה 4.0. המכון מציין כי העתיד והשגשוג של מדינות שלמות תלויים בתעשייה היצרנית. העתיד של הייצור הדיגיטלי ותעשייה 4.0 נשען לחלוטין על היכולת לשתף משאבים ומומחיות. המומחיות המערכתית הבינתחומית של מכון פראונהופר מניעה את הרעיונות החדשים, העונים על אתגרי העולם התעשייתי המשתנה, והיא מסייעת ביצירת פתרונות מותאמים אישית לאורך שרשרת הערך. "הפיריון יבוא מתוך ההזדמנויות החדשות, המלוות את הדיגיטליזציה, ואשר מגדילות את הציפיות. ייצור דיגיטלי צריך להיות חסכוני ובר קיימא, מאובטח, גמיש ואינטואיטיבי", אומר נשיא מכון פראונהופר פרופ' ריימונד נויגבאואר. "לגישה זו יש השלכות על ייצור מותאם אישית, עד כדי גודל אצווה של יחידה אחת, כמו גם על ייצור בהיקף גדול, על לוגיסטיקה ועל תקשורת".

 

 

 

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

 

 

תמונה

 

בשנקר מסייעים להגדיל את הפריון באמצעות עיצוב

 

הרשות להשקעות הודיעה על פרוייקט משותף עם המוסד האקדמי שנקר, שנועד לאפשר לחברות ישראליות ליהנות משירותיהם של מעצבים ואנשי מקצוע מהסקטור היצירתי. לדברי היזמים, יש חשיבות רבה לקידום חדשנות תהליכית, חדשנות במוצרים, חדשנות במודלים עסקיים, חדשנות בחוויית הלקוח, חדשנות דרך חשיבה עיצובית ובשילוב ביניהן. הגיוון של כלים, רעיונות ודרכי חשיבה ועבודה שונים מגבירים חדשנות ופריון בחברות מכל תחום. התכנית נועדה להביא לשיפור כושר התחרות של מפעלים תעשייתיים זעירים, קטנים ובינוניים.

 

תמונה

 

פורסם המכרז להקמת המכון לייצור מתקדם

 

משרד הכלכלה והתעשייה בנה תוכנית אסטרטגית לאומית לקידום הייצור המתקדם בישראל, שהקמת מכון לייצור מתקדם הוא חלק ממנה. הקבוצה שתזכה במכרז תקים ותפעיל מכון שישמש כגוף ידע מקצועי וכתובת בת סמכא עבור התעשייה. המכון יחבר בין הגורמים השונים הפעילים בתחום: תעשיינים, חוקרים, יזמים ועוד, ויכוון את התעשייה למנף הזדמנויות ליצור מתקדם כאמצעי להתייעלות וגידול בפריון. המכון יקים ויפעיל מערך של ייעוץ למפעלים וליווי בפיתוח והטמעה של  טכנולוגיות יצור מתקדם. תקציב הפרוייקט הוא עד 35 מיליון שקל ותקופת ההתקשרות עם הזוכה תהיה לארבע שנים.

 

תמונה

 

יצא ספר החדשנות של ישראל בגירסה דיגיטלית

 

ספר החדשנות של ישראל, שהפיקו משרד הכלכלה והרשות לחדשנות, ובו המצאות התעשייה הישראלית ששינו את העולם, זמין מעתה לכלל הציבור באופן דיגיטלי. הספר הערוך בעברית ואנגלית מאגד את 100 המוצרים, המייצגים את מיטב החדשנות הטכנולוגית הישראלית, אשר חוללו שינויים מהותיים בשוק העולמי. לפני החזרה לבית הספר או סתם בחופשה, אם אתם רוצים לדעת מי המציא את עגבניית השרי, מי אחראי על פיתוח הסטנט ללב, או איך זה שהמגבונים הלחים הומצאו בישראל? מוזמנים לקרוא מהיום בספר החדשנות הישראלי הנגיש בקובץ דיגיטלי לציבור הרחב.

 

 

פורום תעשייה 4.0  עוברים למפעל חכם וייצור מתקדם

לתגובות והצעות לחצו כאן    forum@smart-factory.co.il

ניוזלטר 36
9.8.2018