ניוזלטר 4
14.12.2017

התחזית ל-2018: מתקפת האקרים כנגד מערכות אינטרנט תעשייתיות

מומחים צופים כי שנת 2018 תהיה השנה בה יופיעו איומים על מערכות אינטרנט תעשייתי של הדברים (IIoT) בעוצמה שטרם היכרנו. מסמך של חברת Trend Micro מעריך כי ב-2018 יהיו יותר התקפות סייבר מאשר ב-2017, והן ינצלו פרצות בטכנולוגיות וחולשה בניהול הטלאים במערכות הארגונים. "ב-2018 יותר חורי אבטחה וחולשות של טכנולוגיות IIoT יסכנו את המשתמשים", קובעת החברה. איתן ברמלר, סמנכ"ל שיווק ב-Safe-T מוסיף: "האקרים הבינו שחברות תעשייתיות הופכות לפגיעות יותר למתקפות זדוניות. הגנה על קווי הייצור הופכת לקריטית, שכן לפעמים מדובר בחיים או מוות".

להמשך הידיעה >>

תוהים מה זה תעשייה 4.0? מהו מפעל חכם? מה עושים עם האינטרנט התעשייתי של הדברים?

הכל באתר תעשייה 4.0, עכשיו.

פורום תעשייה 4.0: פועלים לקידום התחום בישראל, לבניית בסיס הידע ועדכונו באמצעות מומחים, תערוכות, השתלמויות, והשתתפות בכנסים וסיורים בחו"ל. כדאי להעביר את הניוזלטר לכל מי שעשויים להתעניין בקבלתו ובפעילות הפורום. אתם מוזמנים גם לעדכן אותנו בכל מה שחדש ומעניין בתחום.

גמר הרשמה ללא תשלום לפורום תעשייה 4.0 וקבלת הניוזלטר: לחצו כאן

הזרוע הרובוטית של התעשייה האווירית ניצחה


התעשייה האווירית ביחד עם ST Engineering זכו בפעם השנייה ברציפות בפרס אתגר החדשנות של סינגפור, הפעם על פיתוח וייצור מערכת רובוטית אוטומטית להעמסת מטענים על משטחים ומכולות. החלפת הידיים העובדות בזרוע רובוטית לא רק תצמצם סיכונים לעובדים, אלא גם תקצר את תהליך הטיפול במטענים ותפחית את עומס העבודה בכ-30%. הפרוייקט מומן על ידי הסינגפורים ועכשיו הפרס: 300,000 דולר ובעיקר ההזדמנות לחשיפה בפני קהל פוטנציאלי של נמלי תעופה בעולם כולו.

להמשך הידיעה »

בתעשייה הקיבוצית רוצים מפעלים חכמים

הכנס השנתי של איגוד התעשייה הקיבוצית יוקדש השנה ל"התחדשות תעשייתית". אופיר ליבשטיין, מנכ"ל איגוד התעשייה הקיבוצית אומר, שמטרת הכנס היא לבחון כיצד יכולה התעשייה המסורתית לעשות קפיצת דרך לתעשייה חכמה. "מדובר בתהליך יקר, הרגולציה מאוד כבדה, אבל מי שלא עושה את קפיצת המדרגה יתקשה להתמודד מול העולם". בדילמה אם להשקיע בחו"ל או בחדשנות בארץ, התשובה של הכנס ברורה.

להמשך הידיעה »


משרד הכלכלה משקיע
בחדשנות בדרום

משרד הכלכלה יעניק 28 מיליון שקל להקמה והרחבה של מפעלים מתוך ההשקעה כוללת בסך 140 מיליון שקל. חברת צינורות המזרח התיכון תשקיע 104.4 מיליון שקל, מתוכם מענק המדינה בגובה 20.88 מיליון שקל, בהעתקת המפעל לאזור התעשייה נאות חובב, ובשידרוג תהליכי הייצור והבקרה וכניסה לתחום של ייצור מוצרים חדשים. חברת ופורג'ט תשקיע כ-36 מיליון שקל, מהם מענק המדינה בגובה 7.3 מיליון שקל, בהקמת קו ייצור חדש לבד לא ארוג עם אחוז סיבים סינתטיים גבוה יותר ומשקל נמוך יותר.

להמשך הידיעה »

חברת BigRep פתחה נציגות ישירה בישראל

התעוררות בשוק המדפסות בתלת-ממד בישראל. חברת מדפסות הענק בתלת-ממד, BigRep, פתחה שלוחת שיווק ומכירות בישראל. הכניסה הראשונה של BigRep לישראל הייתה בהתקנת מדפסת בחברת כתר פלסטיק, במהלך לקידום פרויקט ״בית החרושת של העתיד״. בראש הנציגות בישראל יעמוד גיל לביא, שמילא בעבר תפקידי ניהול בכירים בחברות Stratasys ו-Roboze. ישראלי נוסף בחברה הוא משה אקנין, המשמש כחבר הנהלה ומנהל הטכנולוגיה הראשי.

להמשך הידיעה »


פורום תעשייה 4.0 ♦ עוברים למפעל חכם וייצור מתקדם

לתגובות והצעות לחצו כאן forum@smart-factory.co.il