תמונה

 

תמונה

 

 

משרד הכלכלה והתעשייה ישקיע 920 מיליון שקל בשנה הקרובה בצפון

 

משרד הכלכלה והתעשייה ישקיע 920 מיליון שקל בשנה הקרובה בפריפריה הצפונית, כך אמר שר הכלכלה אלי כהן בוועידת משרד הכלכלה והתעשייה "הפנים אל הצפון", שהתקיימה בנהריה. השר כהן הוסיף: "בעשור האחרון ממשלות ישראל איבדו את הצפון ולא הושקעו בו מספיק משאבים ולכן התפתחותו נעצרה. ערים חזקות הן כאלו שיש להן תעשייה חזקה, אזורי תעשייה מפותחים ותעסוקה איכותית. אנחנו כאן כדי לצמצמם את הפערים שנוצרו ונשקיע בפריפריה הצפונית בשיתוף רשות החדשנות".

 

 

 

תמונה

 

תמונה

 

 

ננו דיימנשן חתמה הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי באסיה-פסיפיק

חברת ננו דיימנשן חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם Guohui Shandong ומכרה מדפסת תלת-ממד לחברת אלקטרוניקה מובילה בסין, אחת מחברות 500 Fortune Global. זאת, כחלק מהמשך צמיחת החברה והתרחבותה ברחבי העולם. הרחבת הפריסה בשוק באסיה-פסיפיק תיעשה באמצעות חברת הבת החדשה שהקימה בהונג קונג, אשר חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת Guohui, המשמשת כפלטפורמה מקומית, בבעלות המחוז Shandong ובעלת הון רשום של מעל 4 מיליארד דולר. 

 

 

 

 

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

 

 

הרשמה לניוזלטר

 

תמונה

 

נדחה מועד המכרז להקמת מכוני מחקר תעשייתיים

 

רשות החדשנות הודיעה על דחיית מועד הגשת הבקשות במסלול "מכוני מחקר תעשייתיים". הדחייה קובעת את המועד האחרון להגשת הבקשות לתאריך 19.12.2018. מסלול "מכוני מחקר תעשייתיים" מסייע ותומך במכוני מחקר, המבצעים מחקרים יישומיים המיועדים לקידום הייצור המתקדם בישראל. הסיוע מתבצע בשני תתי מסלולים שאליהם ניתן לפנות במקביל: תת מסלול תמיכה כספית  ותת מסלול לסיוע לרכישת ציוד מחקר. תקציב הפרוייקט הוא עד 35 מיליון שקל ותקופת ההתקשרות עם הזוכה תהיה לארבע שנים, עם אפשרות להארכה בשנתיים נוספות.

 

תמונה

 

Kuhlmeyer תציג  מכונות שיוף רובוטיות

 

חברת Kuhlmeyer הגרמנית תציג בתערוכת האנובר בחודש אוקטובר קו חדש של מכונות שיוף, המשתלב בתהליך רובוטי תעשייתי. מדובר במכונות שיוף עם חגורות ליטוש בעיצובים וצורות שונות. המכונות מבוססות על שיוף וליטוש בשני שלבים, גם בעיצוב עם הנעה אוטומטית, וגם העברה אוטומטית של המוצר בין הרצועות.

דגם Robotec החדש הוא מכונה אוטומטית לחלוטין. לצורך הליטוש האוטומטי של מוצרים מיוחדים, כגון לוחות מתכת גדולים או רחבים, קירות בידוד וחימום, מיכלים ומשטחי מכונות, החברה מציעה את כל הציוד המתאים להנעת מוצרים כאלה בתמיכה על ידי אוטומציה מתאימה של המכונה. 

 

תמונה

 

חברת SMS זכתה במכרז לחדשנות של בריידי תעשיות

 

חברת המתכת Braidy Industries הודיעה על תהליך נרחב לחדשנות תעשייתית במפעל האלומיניום החדש שלה. החברה בחרה בקבוצת SMS כספקית הציוד ובחברת EBNER כספקית הכבשנים. חברת Kiewit נבחרה כקבלנית ההנדסה, הרכש והבנייה.

 

מפעל Braidy Atlas החדש יהיה מפעל האלומיניום הראשון בצפון אמריקה מזה יותר מ-35 שנים, ומפעל הערגול המתקדם ביותר והראשון שהותאם לטכנולוגיות ייצור מתקדמות. מיכאל שפר, סגן נשיא בכיר בחברת SMS, אמר כי המפעל עומד בלו"ז לייצור ראשון ב-2020 ואחרי שיושלם יהיה מפעל האלומיניום עם העלויות הנמוכות ביותר בעולם.

 

 

פורום תעשייה 4.0  עוברים למפעל חכם וייצור מתקדם

לתגובות והצעות לחצו כאן    forum@smart-factory.co.il

ניוזלטר 40
13.9.2018