תמונה

 

תמונה

 

 

משרד הכלכלה תפר תכנית לחיזוק תעשיית הביגוד והאופנה המקומית

 

על רקע הקושי שחוותה תעשיית האופנה בשנה האחרונה, גיבש משרד הכלכלה צעדים שיסייעו לחברות להתמודד ולפרוץ לשווקים חדשים. הצעדים מבוססים על תכניות קיימות במשרד ובהתאמה ליצרנים מהתעשייה. כמו כן משרד הכלכלה והתעשייה ימליץ לא להאריך את הפטור ממכס לשנת 2019 על מספר מוצרים שהיקף ייצורם הינו משמעותי, ולהעמידו בשיעור של עד 12%. אחד האתגרים המרכזיים הוא ליצור ביקוש ליצרני האופנה עבור תכניות אלו, למצות את הפוטנציאל ולעבור לנתיב של צמיחה למרות התחרות הגואה כפי שתואר לעיל.

 

 

 

תמונה

 

תמונה

 

 

רשות החדשנות תקים חממת פודטק בנפת צפת בהשקעה של עד 250 מליון שקל

רשות החדשנות הודיעה על פתיחת הליך תחרותי לבחירת זכיין שיקים חממה טכנולוגית, בתנאי חממת פריפריה, בתחום טכנולוגיות המזון בנפת צפת. החממה החדשה תצטרף לתכנית החממות של רשות החדשנות ותפעל מכוח מסלול הטבה מס' 3 – חממות טכנולוגיות. החממה החדשה תתמוך בהקמתן של חברות הזנק בתחום טכנולוגיות המזון ותיהנה מתנאים מועדפים הניתנים לחממות באזורי פריפריה: תקציב לתפעול החממה של כ-600 אלף שקל בשנה ותוספת לתקציב של כל חברה שתקלט בחממה של כמיליון שקל.

 

 

 

 

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

 

 

הרשמה לניוזלטר

 

תמונה

 

תחרות לפיתוח אפליקציות חדשניות לרובוטים של Epson

 

חברת Epson, המובילה העולמית בתחום הרובוטים מסוג SCARA ויצרנית פתרונות אוטומציה מאז 1980, מכריזה על תחרות בין אוניברסיטאות, מכללות ומכוני מחקר ברחבי אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ורוסיה לפיתוח אפליקציות חדשניות המיועדות לרובוטים. לדברי פולקר ספנייר, ראש חטיבת פתרונות הרובוטיקה של Epson אירופה, המהפכה התעשייתית 4.0 כבר כאן והדור הבא של הצעירים הנמצאים באקדמיה ובמוסדות מחקר הם אלה שיובילו את השינוי.

 

תמונה

 

הדפסות תלת ממד תופסות יותר מקום בתעשייה בישראל ובעולם

 

"הדפסות תלת ממד תופסות יותר ויותר מקום בתעשייה הישראלית והעולמית," אומר רז דרבי , מנכ"ל חברת מפעיל , בריאיון המתפרסם באתר " אנשים ומחשבים ". לדבריו, בשנה האחרונה, התחום נחשב לחלק הכרחי מעולמות עיצוב המוצר, תעשיית התעופה, הביטחון, מכוני המחקר והאקדמיה, הבריאות והסטארט-אפים. בין אם מדובר במדפסות תלת ממד שולחניות קטנות או תעשייתיות וגדולות, ארגונים מכל קצוות המשק אימצו אותן וראו בהן כלי חשוב להצלחה.

 

תמונה

 

מפגש הדרכה בנושא הרחבות במסלולים חברות מתחילות וקרן המו"פ

 

רשות החדשנות מגדילה את הסיוע הניתן לחברות הזנק במסגרת מסלול חברות מתחילות, ומרחיבה את התמיכה בחברות צומחות במסגרת קרן המו"פ, ומפגש הדרכה בנושאים אלה יתקיים ב-16.10.2018, ובו יוסבר על אופן הגשת הבקשות במסגרת מסלולים אלה. מסלול חברות מתחילות מיועד לחברות הזנק המעוניינות לפתח ולקדם מיזם טכנולוגי חדשני ולחדור לשוק באמצעות גיוס השקעות מהשוק הפרטי.

 

 

פורום תעשייה 4.0  עוברים למפעל חכם וייצור מתקדם

לתגובות והצעות לחצו כאן    forum@smart-factory.co.il

ניוזלטר 41
27.9.2018