תמונה

 

תמונה

 

 

שיתוף פעולה תעשייתי וטכנולוגי בין ישראל וגרמניה

 

במסגרת ביקור המשלחת הגרמנית בהובלת אנגלה מרקל, נפגש שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן עם עמיתו הגרמני פיטר אלטמאייר. השרים חתמו על הסכם לעידוד שיתוף פעולה כלכלי ותעשייתי בין המדינות, תוך מתן דגש לתחומי החדשנות התעשייתי, האוטומוטיב, הקלינטק והמחקר והפיתוח.

שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן: "גרמניה היא שותפת סחר חשובה וחברה קרובה ביותר של ישראל. אנחנו מעריכים מאוד את התמיכה של גרמניה ואת שיתוף הפעולה ההדוק והרציף בין המדינות ומקווים אף לחזק ולהגביר אותו. כפי שעדכנתי את השר אלטמאייר בפגישתנו הבוקר, ממשלת ישראל והמשרד בראשותי מחויבים להגדלת הסחר בין המדינות. החדשנות הישראלית מעניינת את השוק הגרמני ואנחנו נמשיך לפעול כדי לחשוף את הפוטנציאל העצום הקיים בתעשייה הישראלית בפני ידידנו בגרמניה".

 

 

 

תמונה

 

הנקראים ביותר

                             הכל באתר תעשייה 4.0, עכשיו

 

תמונה

 

 

גינל: "ישראל נמצאת בנקודת אל חזור: להיות או לא להיות בתחרות התעשייתית הגלובלית"

"המהפכה התעשייתית הרביעית יצרה בתעשייה הישראלית פער טכנולוגי, אותו יש לצמצם. שמנו לנו למטרה להוביל ולקדם את המהפכה התעשייתית הרביעית בקרב התעשייה הישראלית", אמר רובי גינל, מנכ"ל התאחדות התעשיינים, בכנס בנושא תעשייה 4.0 שאירגנו אנשים ומחשבים.

גינל הוסיף: "על מנת לצמצם את הפער התאחדות התעשיינים פיתחה כלים משלה, כדי לאמץ בצורה מהירה את תחום החדשנות לתעשייה. יצרנו כמה כלים יישומיים, בהם תכנית אקסלרטור וקורסים שמאפשרים הטמעת חדשנות ויצירת מערך ייצור מתקדם. אנו מאמינים כי בשנים הקרובות תעשיות רבות ישודרגו ויאפשרו חדשנות בייצור, רובוטיקה מתקדמת ויכולות אנליטיקה על נתונים – כאלו שלא היו קיימים בעבר."

 

 

 

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

 

 

הרשמה לניוזלטר

 

תמונה

 

מדפסת תלת-ממד של HP על קווי הייצור

 

HP השיקה ביום שני את

HP Metal Jet – מדפסת תלת-ממד המתקדמת בעולם להדפסת חלקים ממתכת. המדפסת משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת של הזרקת חומר מקשר בין שכבות של אבקת מתכת, שנועדה להשתלב תהלכי ייצור תוספתי בנפח ייצור גבוה. המדפסת מאפשרת להדפיס חלקים ייחודיים ביעילות הגבוהה פי 50 ממדפסות תלת-ממד אחרות ובשיטה המוזילה משמעותית את התהליך לעומת מדפסות תלת ממד אחרות. 

 

תמונה

 

חברת Braidy רוכשת את חברת NanoAl

 

חברת Braidy Industries הודיעה על רכישת NanoAl , מובילה עולמית במדע של טכנולוגיות חיזוק ננו-גבישים שמיושם בפח אלומיניום. זו תהיה חברת בת שלישית בבעלות מלאה של בריידי. NanoAl תצטרף למפעל ערגול האלומיניום Braidy Atlas.

חברת NanoAl הוקמה מתוך המחלקה למדעי החומרים באוניברסיטת נורתווסטרן כדי למסחר את המדע של פיתוח סגסוגות אלומיניום חזקות יותר באמצעות בקרה על תכונות מבניות חשובות ברמת הננו. 

 

תמונה

 

חדשנות בתחום עיבוד שבבי רב-תכליתי

 

חברת ההנדסה המיכנית Boschert בשיתוף עם יצרנית כלי העבודה Pass מייצרות מערכות שלמות לייצור יעיל של מוצרים על ידי חיתוך מורכב של גיליונות מתכת. על ידי שינויים קלים במכונות ושימוש בכלים מיוחדים, אפילו מוצרים מורכבים או מיוחדים יכולים להיות מעובדים עם מכונות הניקוב הסטנדרטיות באופן משתלם מבחינה כלכלית. חברת BOSCHERT תציג את המוצרים החדשים בתערוכת הנובר. החברה מיוצגת בישראל על ידי גלותעש למסחר.

 

 

פורום תעשייה 4.0  עוברים למפעל חכם וייצור מתקדם

לתגובות והצעות לחצו כאן    forum@smart-factory.co.il

ניוזלטר 43
18.10.2018