תמונה

 

תמונה

 

 

במסגרת ועידת ראש הממשלה לחדשנות:

הושק מרכז החדשנות של ישראל

 

מרכז החדשנות הושק במסגרת ועידת ראש הממשלה לחדשנות שנערכה בשבוע שעבר, כחלק מאירועי 70 שנה למדינה. תחום התעשייה 4.0 הוא אחד התחומים המרכזיים שמוצג במרכז החדשנות החדש.  סגן נשיא סין, וואנג צ'י-שאן, ראש ממשלת ישראל, בנימין נתניהו, מייסד ענקית האינטרנט הסינית עליבאבא, ג'ק מא ועוד שורה ארוכה של בכירים בעולם התעשייה והטכנולוגיה השיקו בשבוע שעבר את מרכז החדשנות של ישראל במרכז פרס לשלום ביפו. המרכז ישמש כחלון הראווה של הטכנולוגיה הישראלית ויציג על פני ארבע קומות את הישגי התעשייה הישראלית עד כה ואת חזית החדשנות הטכנולוגית, נכון להיום. 

 

 

תמונה

 

הנקראים ביותר

                             הכל באתר תעשייה 4.0, עכשיו

 

תמונה

 

 

הסתיים בהצלחה המחזור הראשון של השתלמות תעשייה 4.0

המחזור הראשון של השתלמות המנהלים בתעשייה 4.0, "עוברים לתעשייה חכמה ולייצור מתקדם", הסתיים בהצלחה. בטקס הענקת תעודות גמר, שהתקיים אתמול, הוענקו למשתתפים תעודות מטעם לימודי החוץ של אוניברסיטת חיפה, על ידי אילן אלתר, מנכ״ל אלתרנט, רפי נבו, ראש אגף טכנולוגיות וחדשנות באיגוד התעשייה הקיבוצית וד"ר משה שביט, ראש מרכז היזמות במכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה. מארגני ההשתלמות מדווחים על שביעות רצון גבוהה שנמדדה בקרב משתתפי ההשתלמות.

 

השתלמות המנהלים בתעשייה 4.0 התקיימה בשותפות של מוסד שמואל נאמן בטכניון, המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה, בשיתוף אילן אלתר, מוביל תחום תעשייה 4.0 בלשכה לטכנולוגיות המידע בישראל. ההשתלמות נועדה לקדם הטמעה של טכנולוגיות תעשייה 4.0, ולהוביל שינוי בייצור. ההשתלמות לא התעמקה בהבנה מקצועית של הטכנולוגיות על היבטיהן המתמטיים וההנדסיים, אלא כוונה לסייע למנהלים בדרגים שונים וליזמים עסקיים להבין את כללי המשחק העסקיים והטכנולוגיים ולאפשר להם לקדם הטמעת טכנולוגיות תעשייה 4.0.

 

 

 

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

 

 

הרשמה לניוזלטר

 

תמונה

 

סטראטסיס מציגה חדשנות פורצת דרך בוועידת ראש הממשלה לחדשנות

 

חברת סטראטסיס, חברה ישראלית וגלובלית המובילה את תחום ההדפסה בתלת ממד, נבחרה מבין מאות חברות, להציג במרכז החדשנות של ישראל את פיתוחיה ופתרונותיה המתקדמים ותרומתה לחדשנות פורצת דרך לאורך השנים. החברה הציגה מודל מוקטן של בניין מרכז החדשנות בפני ראש הממשלה וסגן נשיא סין, שהודפס כולו במדפסת תלת ממד. במרכז יוצגו מגוון מודלים מודפסים, וכן מוצרי צריכה נוספים שהודפסו בטכנולוגיית התלת ממד. 

 

תמונה

 

מרתון קיבוצי לפיתוח יכולות תקשורת ומזון לאזורים מנותקים

 

האם חדשנות תעשייתית קיבוצית ישראלית יכולה להביא בשורה למיליארדי אנשים במדינות מתפתחות בעולם, החיים ללא גישה לרשת האינטרנט, לחשמל או למים? גם תושבי ישראל והמערב עלולים להפוך למנותקים במקרה של אסון פעולת טרור ולשרוד בתנאים אלו.

בהאקתון קיבוצי, שימשך שלושה ימים, יחשפו פיתוחים טכנולוגים ישראלים לאזורים מנותקים בעולם. באירוע יוצגו חידושים טכנולוגיים לשיפור איכות החיים במדינות מתפתחות בתחומי התקשורת, מזון, מים וחקלאות.

 

תמונה

 

החלטות על הטמעת IoT נעשו ללא ייעוץ צוותי אבטחה

 

חברת Trend Micro , המפתחת פתרונות אבטחת מידע וסייבר, שנמצא כי ארגונים ברחבי העולם חושפים את עצמם לסיכוני סייבר מיותרים בכך שהם לא מערבים את צוותי IT ואבטחת מידע בתכנון פרויקטים של פריסת טכנולוגיית האינטרנט של הדברים (IoT) ברכבי הארגון. המחקר נערך בקרב 1,150 מומחי אבטחת מידע ו-IT בגרמניה, צרפת, יפן, אנגליה וארה"ב והוא מגלה כי 79% מהארגונים מתייעצים עם מחלקת ה-IT שלהם בעת בחירת פטרונות IoT ארגוניים, אך רק 38% מתייעצים גם עם מומחי אבטחת המידע שלהם.

 

 

 

פורום תעשייה 4.0  עוברים למפעל חכם וייצור מתקדם

לתגובות והצעות לחצו כאן    forum@smart-factory.co.il

ניוזלטר 45
29.10.2018