תמונה

 

תמונה

 

 

שלד מכאני לביש ראשון מסוגו יאפשר העצמה פיזית של עובדים

 

חברת Comau , יצרנית פתרונות אוטומציה תעשייתיים מתקדמים, משיקה את MATE , שמוגדר כ-exoskeleton, שלד חיצוני מכאני לביש. המוצר נועד להגביר את יכולות העבודה של העובדים ואת איכותה על ידי תמיכה וסיוע בביצוע עבודות מתמשכות, חוזרות ונשנות.

בבסיס הטכנולוגיה של ה-MATE  נמצא מנגנון פאסיבי המבוסס על קפיץ, אשר מאפשר להעניק תמיכה משמעותית ביציבת העובד ובתנועות הקבועות שהוא מבצע, וזאת מבלי שהוא מכביד על גופו או מפריע לתנועותיו. שלד ה-MATE אינו מצריך מנוע או מתקן חשמלי אחר, ולכן גם אינו מעמיס על העובד משקל סוללות. 

 

 

תמונה

 

הנקראים ביותר

                             הכל באתר תעשייה 4.0, עכשיו

 

תמונה

 

 

מכון התקנים הישראלי ומשרד הכלכלה והתעשייה משיקים חממה לפיתוח טכנולוגיות תעשייתיות חדשניות

במטרה להפוך את הפיתוחים התעשייתיים הישראלים לפורצי דרך בארץ ובעולם, תוך סיוע בהתמודדות עם תהליכי רגולציה בינלאומיים, מכון התקנים הישראלי ומשרד הכלכלה והתעשייה משיקים חממה לפיתוח טכנולוגיות תעשייתיות חדשניות. בין המעבדות שהחממה תציע ליזמים: כימיה בריאות וסביבה, מכניקה והידראוליקה, חשמל ואלקטרוניקה, תשתיות ואנרגיה ותחומים נוספים.  במסגרת החממה המכון יעניק ליזמים חלל עבודה במתחם מכון התקנים ברמת אביב וכן ליווי מקצועי של סגל המומחים במכון התקנים לסיוע בפיתוח מוצריהם וכן יאפשר לבצע בדיקות וניסויים במעבדות המכון.

 

 

 

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

 

 

הרשמה לניוזלטר

 

תמונה

 

הדפסת תלת-מימד של רכיבים משולבי RF, זהים למקור

 

חברת ננו דיימנשן, מפתחת טכנולוגיית הדפסת בתלת ממד לשוק האלקטרוניקה, הודיעה על פריצת דרך בתחום ייצור תוספתי (הדפסה בתלת ממד) של רכיבים אלקטרוניים של רכיבי תקשורת מסוג RF: בבדיקות שנערכו על ידי חברת Harris נמצא, כי ביצועי מעגלי RF שהודפסו במדפסת תלת ממד היו זהים לרכיבים שיוצרו בשיטות מסורתיות. 

לחברת Harris יש לקוחות פרטיים וממשלתיים ביותר מ-100 מדינות ויש לה הכנסה שנתית של כ-6 מיליארד דולר. החברה פועלת בשלושה מגזרים עסקיים: מערכות תקשורת, מערכות מודיעין וחלל, ומערכות אלקטרוניות. 

 

תמונה

 

הגשת תכניות מו"פ וחדשנות לפרויקט המרכבה והרק"מ

 

רשות החדשנות, בשיתוף מנהלת תכנית המרכבה והרק"מ (מנת"ק) במשרד הביטחון ופורום יצרני המרכבה והרק"מ בהתאחדות התעשיינים, פרסמו קול קורא להגשת בקשות לקבלת סיוע לתכניות מו"פ וחדשנות, שמטרתן פיתוח מוצרים או תהליכים, שיפור איכות, הוזלת מחיר והורדת משקל המוצרים של התוכנית. הסיוע ינתן במסגרת מסלול הטבה מספר 36 לעידוד חדשנות טכנולוגית בתעשיית הייצור. מטרת התוכניות המוגשות היא לייצר אימפקט משמעותי לספקי פרויקט המרכבה והרק"מ ובנוסף ליצור ערך כלכלי משמעותי לחברה ותשואה עודפת למשק.

 

 

תמונה

 

דאסו סיסטמס משיקה מערכת תכנון בתלת-מימד

 

חברת דאסו סיסטמס הודיעה על השקת SOLIDWORKS 2019 , הגרסה העדכנית ביותר של פתרון התכנון וההנדסה בתלת-ממד של החברה. SOLIDWORKS 2019 מספקת שיפורים ויכולות חדשות המסייעות למיליוני יזמים לשפר את תהליך פיתוח המוצר כדי להעביר מוצרים לשלב הייצור מהר יותר וכדי ליצור קטגוריות חדשות של חוויות עבור סוגים חדשים של לקוחות במהפכה התעשייתית הנוכחית. 

הטכנולוגיה, המבוססת על פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE, תומכת בתהליך פיתוח המוצר, משלב העיצוב ועד לייצור באמצעות יכולות דיגיטליות מתקדמות.

 

 

פורום תעשייה 4.0  עוברים למפעל חכם וייצור מתקדם

לתגובות והצעות לחצו כאן    forum@smart-factory.co.il

ניוזלטר 47
10.11.2018