תמונה

 

תמונה

 

 

לנוכח החמרה במתקפות סייבר על מפעלי תעשייה

מערך הסייבר הלאומי מוביל תכנית להעלאת רמת הגנת הסייבר בתעשייה

 

מחמירה תופעת מתקפות הסייבר על מפעלי תעשייה בישראל, כך עולה ממסמך רשמי שמפרסמת הממשלה, במסגרת תכנית חדשה להגנת סייבר בתעשייה. במסגרת התכנית, בהתאם להחלטת ממשלה מ-2015, יוענקו תמיכות להכנת סקר סיכונים במפעלים, להצטיידות ולהטמעת מערכות הגנת סייבר, בהיקף כולל של 10 מיליון שקל. כמו כן מתעתד משרד הכלכלה והתעשייה לפרסם מכרז למתן שירותי ייעוץ בתחום הגנת סייבר לצורך שמירה על רציפות התפקוד של מפעלים חיוניים. הקצאת הסיוע למפעלים תהיה בשיטת "כל הקודם זוכה" ועל בסיס עמידה בתנאי סף. היקף התמיכה בארגון בודד הוא עד 225 אלף שקלים.

 

 

הנקראים ביותר

                             הכל באתר תעשייה 4.0, עכשיו

 

תמונה

 

 

חברת Techniplas מציגה הגה קונספט משולב תאורה חכמה, שהודפס במדפסת תלת ממד

חברת מדפסות התלת-ממד מנס ציונה ננו-דיימנשן, הודיעה על חשיפת הגה קונספט למכוניות, שתוכנן ע"י חברת Techniplas מקליפורניה. העיצוב החדשני של הגה הקונספט מתבסס על הדפסת תלת מימד של אלקטרוניקה ובניית הדגם, שהתבצעה תוך שימוש במדפסת DragonFly Pro של ננו דיימנשן. מהנדסי Techniplas יצרו את הגה הקונספט בהדפסת הקווים המוליכים ישירות לתוך ההגה. שתי החברות מאמינות כי שילוב של תאורה עם אלקטרוניקה תוספתית עשוי לשנות את העתיד של התחבורה ע"י ייצור פרטני של רכיבי אלקטרוניקה פונקציונאליים כגון חיישנים, תצורת גאומטריות מוליכות, אנטנות, מעגלים אלקטרוניים ועוד.

 

 

 

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

 

 

הרשמה לניוזלטר

 

תמונה

 

ABB מציגה את YuMi, הרובוט האנושי הראשון

 

חברת ABB ישראל משיקה בימים אלו בישראל YuMi - "רובוט אנושי" ראשון מסוגו, שנולד ב-2006 לאור ניצני המהפכה התעשייתית הרביעית וכניסתם לשימוש של הטלפונים החכמים, שדרשו תהליכים גמישים יותר כמפתח לניהול חכם ויעיל. מדובר ברובוט בעל שתי זרועות, יכולת להרגיש ולראות ויכולת לעבוד בשיתוף פעולה עם בני אדם. לזרועות הכפולות המרופדות בטכנולוגיה חדשנית יש יכולת חישה, שמבטיחה את שלומם של העמיתים האנושיים.

 

תמונה

 

אולטימייקר מציגה: מהדפסת נעליים ועד מזל״טים 

 

חברת אולטימייקר הודיעה בכנס Formnext בגרמניה על זמינותם של פרופילי הדפסה ל-Ultimaker Cura 3.6 מיצרניות חומרים כמו  BASF, Clariant, DSM, ו-DuPont. מנכ"ל חברת מפעיל, רז דרבי, אומר כי בין החומרים החדשים ניתן למצוא פרופילים לייצור חלקים עם עמידות כימית, חומרים עמידים בתנאי מאמץ ולחץ גבוהים כגון במזל"טים, פלסטיק גמיש המתאים לייצור סוליות נעליים, חומרים מעכבי בעירה עם סיבי זכוכית ורכיבי רכב הדורשים עיכוב בעירה ומאפיינים מכניים טובים.

 

תמונה

 

הרשות לחדשנות מפרסמת קול קורא למו"פ בטקסטיל

 

זירת ייצור מתקדם ברשות החדשנות בשיתוף משרד הכלכלה ואיגוד הטקסטיל בהתאחדות התעשיינים מפרסמים קול קורא לחברות תעשייתיות מתחום הטקסטיל, להגשת בקשות לקבלת סיוע לביצוע תכניות מו"פ או תכניות הכנה למו"פ, אשר מטרתן להוביל לפיתוחם של מוצרים חדשים ותהליכי ייצור חדשניים. תעשיית הטקסטיל הישראלית מתאוששת בשנים האחרונות ממשבר שפקד את הענף ומה שמאפשר זאת הוא תהליך הכנסת טכנולוגיות חדשניות, בהן יש לישראל ערך מוסף.

 

 

פורום תעשייה 4.0  עוברים למפעל חכם וייצור מתקדם

לתגובות והצעות לחצו כאן    forum@smart-factory.co.il

ניוזלטר 48
12.11.2018