תפריט נגישות

תמונה

 

גיליון מספר 50

 

תמונה

 

 

חדשנות תעשייתית ישראלית:
חברות טכנולוגיה ישראליות הציגו פתרונות למשבר הרעב והצמא העולמי

 

שתי חברות ישראליות בתחום טכנולוגיית המזון נבחרו להציג לראשי הכלכלה העולמית פתרונות למשבר הרעב העולמי בוועידת "וול סטריט ג'ורנל" שהתקיימה בשבוע שעבר בוושינגטון.  חברת Flying Spark  הפועלת במסגרת חממת טכנולוגיות ייצור המזון של חברת שטראוס ( The Kitchen ) ורשות החדשנות, מייצרת מזון מחלבון, המופק מגלמי זבוב. 

חברת WaterGen מייצרת מים מאוויר, ללא שימוש בחשמל . הטכנולוגיה של החברה מספקת מקור זול, שופע ומתחדש של מי שתייה נקיים גם במקומות חמים וצחיחים או בכאלה שחוו אירועים של מזג אוויר קיצוני. 

 

 

הנקראים ביותר

                             הכל באתר תעשייה 4.0, עכשיו

 

תמונה

 

 

חברת Universal Robots מרחיבה את פעילותה בישראל

חברת Universal Robots ( UR ), מחלוצות תחום הקובוטים (רובוטים שיתופיים) בעולם, הודיעה כי תרחיב ותעמיק את פעילותה בשוק הישראלי, מעבר לתחומי הפעילות המסורתיים לכיוון מגזרי ההייטק ותעשיות עכשוויות. החברה הוקמה בשנת 2005 על ידי הדני אסבאן אוסטרגאארד, שביקש להנגיש את טכנולוגיית הרובוטים לכל על ידי פיתוח רובוטים תעשייתיים קטנים, שבטוח לעבוד במחיצתם, ידידותיים למשתמש ובתמחור גמיש. ב-2017 מכרה חברה קובוטים בהיקף של 170 מיליון דולר. בישראל מיוצגת החברה על ידי החברות SU-PAD ו- ServiTech .

 

 

 

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

 

 

הרשמה לניוזלטר

 

התאחדות התעשיינים ו-KPMG:  אקסלרטור לייצור מתקדם בתעשייה

 

תמונה

 

המהפכה התעשייתית הרביעית, או במינוח הבינלאומי Industry 4.0 , מתארת את השינוי שעוברת התעשייה באימוץ טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות לצורך אוטומציה, קישוריות והעברת מידע בתהליך הייצור. בבסיס הייצור המתקדם עומדות החיבוריות ויכולת התקשורת בין רכיבי המפעל, טכנולוגיות המאפשרות יכולות גבוהות של ניתוח ואנליזה של מידע, חיישנים מתקדמים בעלי יכולות חשיבה וניתוח, מערכות הגנה וסייבר, והכל על מנת לאפשר ייצור מתקדם ויעיל מבוסס קבלת החלטות ניהוליות מדויקות יותר, המותאמת לדרישות המשתנות של השוק.

 

 

חברת 'נורדסון מדיקל' מקצרין מתרחבת ומגייסת עשרות עובדים

 

תמונה

 

חברת הטכנולוגיה הרפואית ' נורדסון מדיקל' מקצרין נמצאת בימים אלו בתהליך מואץ של התרחבות וקליטת עובדים. החברה, שהוקמה בשנת 2001 תחת השם "ליטותק מדיקל" ומייצרת מכשור רפואי לתחום הזעיר-פולשני, נרכשה לפני כשנתיים ע"י ענקית המכשור הרפואי נורדסון מדיקל מארה"ב. פיתוחי החברה נחשבים לחוד החנית בתחום והיא מהווה כבר עכשיו חלק מיחידת הרכיבים המתקדמים של חברת נורדסון העולמית. המפעל בקצרין מעסיק היום 130 עובדים אבל כבר חושב בגדול קדימה ונערך לחדשנות ותעשייה חכמה. 

 

ניוזלטר 51
10.12.2018