תפריט נגישות

תמונה

 

גיליון מספר 54

 

תמונה

 

 

ספידייטינג טכנולוגי: מפגשים בין תעשיינים לסטארטאפיסטים למטרות רציניות

 

רשות החדשנות תקיים אירוע ספידייטינג טכנולוגי במטרה לאפשר לתעשיינים להיחשף לחדשנות בקו הייצור. ד"ר מלכה ניר, מנהלת זירת ייצור מתקדם ברשות החדשנות, מסרה כי ב עקבות הצלחת כנס הספידייטינג הקודם, שנערך בחודש ספטמבר ב מכללה האקדמית כנרת , הוחלט לקיים כנס נוסף והפעם בדרום. הכנס יערך במרכז הכנסים ב מכללה האקדמית אשקלון .

טל היבנר פרץ, רכזת תפעול בזירת יצור מתקדם, מוסיפה כי הכנס יעסוק בנושאים כמו המפעל החכם והמעבר לייצור מתקדם, רובוטיקה ואוטומציה, יישומי IOT ואנליטיקה, אחזקה חזויה ועוד. "המפגש יאפשר לכם להיחשף לאופן בו ניתן להטמיע חדשנות בפסי הייצור, כמו גם למגוון כלי הסיוע והמימון שרשות החדשנות יכולה להעניק. בחלקו השני של האירוע יתקיים מפגש שיח חופשי עם נציגי הסטארטאפים להבין את הרלוונטיות והערך עבור המפעל שלכם," מציינת  היבנר פרץ בפנייה לתעשיינים.

 

 

הנקראים ביותר

                             הכל באתר תעשייה 4.0, עכשיו

 

תמונה

 

 

Brooks תייצר נעלי ספורט מותאמות אישית ללקוח

עולם התעשייה, כפי שהוא מוכר לנו, עומד להשתנות, ובקרוב, ואחד השינויים המרכזיים הוא המעבר מייצור סטנדרטי "על סרט נע" לייצור בהתאמת המונים (Mass Customization). חלוצה בתחום הזה היא חברת HP שמאפשרת למותג Brooks לייצר נעליים תוך התאמת המונים. אם עד כה נאלצנו לבחור נעל ספורט מבין מבחר מוגבל שהציעה כל חברה על בסיס ממוצע המידות בציבור, הרי שבתחילת 2019 תגיע לחנויות בישראל טכנולוגיה, שתאפשר לכל לקוח לקבל נעלי ריצה שיתאימו בצורה מושלמת לגופו, כף הרגל שלו ואופן ההליכה והריצה שלו.

 

 

 

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

 

 

הרשמה לניוזלטר

 

טכנולוגיה ישראלית: רובוט מבצע בדיקת איכות בקו הייצור 

 

תמונה

 

חברת הסטארט-אפ הישראלית כיטוב מערכות פיתחה טכנולוגיית רובוטיקה, שנועדה לבצע בדיקות איכות מוצרים בתהליך הייצור. בחברה מכוונים ל ענף הבדיקות הידניות בתעשייה, שהיקפו מוערך בכ-15 מיליארד דולר בשנה. באמצעות פיתוח כלים בחזית הטכנולוגיה כמו ראיית מכונה, בינה מלאכותית ולמידה עמוקה החברה מציעה זרוע רובוטית שמצלמת את המוצר מכל הכיוונים ובונה הדמייה בתלת ממד של המוצר. 

 

PTC דורגה ראשונה בדו"ח על פלטפורמות IoT לפרישת יישומים מהירה

 

תמונה

 

חברת ניתוח השווקים והייעוץ PAC דירגה את חברת PTC כמובילת תחום פלטפורמות IoT באירופה לשנת 2018. PAC בחנה יותר מ-120 פלטפורמות ובחנה את מימושן ב-43  ורטיקלים שונים. PTC קיבלה את הציונים הגבוהים ביותר בהיבט המיומנות, בפרישת יישומים מהירה ובהתאמה לתהליכים תעשייתיים. היא דורגה לפני חברות כמו ג'נרל אלקטריק, SAP , סימנס ו- Software AG .

 

 

ניוזלטר 54
31.12.2018