תפריט נגישות

תמונה

 

תעשייה 4.0    גיליון 56

 

תמונה

 

 

החדשנות נמצאת גבוה בסדר העדיפויות של ענף הפלסטיקה והגומי

 

תחת הכותרת "עוברים לתעשיית פלסטיק חכמה ולייצור מתקדם, איחוד כוחות" תתכנס הוועידה המרכזית של תעשיית הפלסטיק והגומי בישראל ב-19.2.2019. הוועידה היא פרי שיתוף פעולה של כלל הארגונים והאיגודים המובילים בתחום בישראל: התאחדות התעשיינים, איגוד התעשייה הקיבוצית, רשות החדשנות, רשות ההשקעות והאגודה הישראלית לפולימרים ופלסטיקהאורן הרמבם, מנהל איגוד מוצרי צריכה ובנייה בהתאחדות התעשיינים, אומר כי ענף הפלסטיק והגומי נחשב לענף מתקדם יחסית בתוך התעשייה המסורתית, בעל רמת חדשנות גבוהה ובעל פיריון גבוה יחסית לממוצע בתעשייה. לדבריו, תעשיית הפלסטיקה היא תעשייה מוטת חדשנות והדבר מתבטא בין השאר בהיקף הפניות של חברות מענף הפלסטיקה לרשות החדשנות, לצורך קבלת תמיכה לפרוייקטי מו"פ.

 

 

הנקראים ביותר

                             הכל באתר תעשייה 4.0, עכשיו

 

תמונה

 

תמונה

 

 

בוועידת הפלסטיק והגומי: מתחמי יעוץ לקבלת מימון ולמעבר לייצור מתקדם

אחד הכלים הייחודיים שיוצעו למשתתפי הוועידה המרכזית של תעשיית הפלסטיק והגומי יהיו מתחמי יעוץ והדרכה בהם תינתן אפשרות להתייעץ בכל עניין בתחום זה וגם להגיש את הטפסים המתאימים ולהתחיל מידית בתהליך לקבלת מימון למעבר לייצור מתקדם. במקום יוצעו שלושה מתחמי יעוץ והדרכה בהם יוכלו המשתתפים להתייעץ עם מומחים, תעשיינים ואף ספקים בתחומי החדשנות והתעשייה המתקדמת: מתחם "עוברים לייצור מתקדם", מתחם ערוצי מימון וסיוע ומתחם חומרי גלם ומכונות.

 

 

 

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

 

 

הרשמה לניוזלטר

 

YOFIX זכתה במקום ראשון בתחרות החדשנות של פפסיקו העולמית

 

תמונה

 

חברת הסטארט-אפ יופיקס, שהחלה את דרכה בחממת הפודטק The Kitchen מקבוצת שטראוס, זכתה במקום הראשון בתחרות החדשנות האירופאית של חברת הענק פפסיקו. יופיקס התקבלה למאיץ החדשנות של פפסיקו ופעלה שם בחצי השנה האחרונה יחד עם מיזמי פודטק נוספים מרחבי אירופה. יופיקס עלתה לשלב הגמר עם תשע חברות נוספות ובסופה של התחרות זכתה במקום הראשון.

 

המהפכה התעשייתית 4.0 - חלוקת עבודה חדשה בין מכונות לבני אדם

 

תמונה

 

המהפכה התעשייתית מייצגת אינטליגנציה אינטנסיבית ותדרוש ללא ספק עובדים מיומנים לניהול טכנולוגי. תחום הרובוטיקה מתקדם במהירות שיא בתעשייה כששילוב רובוטים עם בני האדם יוביל לתיעוש מחדש של כלכלות מפותחות ואמורה להפוך את העבודה לקלה יותר, ולהוביל בסופו של דבר לחלוקה מחדש של משימות בין מכונות לבני אדם. התשתיות המוקמות אמורות להתחשב בכל הקשור בסייבר בתחום התפעולי (OT). 

 

 

ניוזלטר 56
15.1.2019