תפריט נגישות

תמונה

 

תעשייה 4.0    גיליון 58

 

תמונה

 

 

סיכום 2018: המהפיכה התעשייתית הרביעית החלה

 

המהפכה התעשייתית הרביעית החלה השנה בישראל – כך קובעים במשרד הכלכלה והתעשייה בסיכום נתוני שנת 2018. זו היתה השנה בו החלה לפעול תוכנית נטו תעשייה עם הקצאה של 300 מיליון שקל דרך רשות החדשנות להגדלת הפריון בחברות תעשייתיות בנוסף להשקעות דרך רשות ההשקעות. ניתנו תמיכות ועידוד למפעלים שמכניסים לשימוש תוכנות לייעול העבודה, טכנולוגיות אוטומציה וחדשנות, סנסורים בקווי ייצור, הדפסות תלת-ממד ועוד טכנולוגיות ותהליכים חדשניים שנועדו להגדיל את הפריון ואת הרווחיות ולהפוך את התעשייה המקומית לתחרותית.

 

 

הנקראים ביותר

                             הכל באתר תעשייה 4.0, עכשיו

 

תמונה

 

תמונה

 

 

קרן קוריאה-ישראל מגדילה מענקים למו"פ תעשייתי

קרן קוריאה-ישראל למו"פ תעשייתי ( KORIL-RDF ) הודיעה כי פיילוט הגדלת המענק המשותף עבור פרויקטים בהיקף מלא ימשיך במהלך שני הקולות הקוראים לשנת 2019. לדברי הקרן ניתן לקבל מענקים של עד 50% מעלויות המו"פ של הפרויקט. ניתן לקבל מענק משותף של עד 2 מיליון דולר לפרויקט בהיקף מלא. מועדי סגירת הקולות הקוראים: 31 בינואר 2019 ו-31 ביולי 2019.  קרן קוריאה ישראל לתמיכה במו"פ תעשייתי KORIL-RDF הוקמה בשנת 2001 בשיתוף פעולה של  ממשלת ישראל וממשלת דרום קוריאה, כאשר כל אחת מהמדינות מתקצבת את הקרן בסכום שווה מדי שנה. 

 

 

 

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

 

 

הרשמה לניוזלטר

 

Trend Micro משפרת את ההגנה על מתקני IoT

 

תמונה

 

חברת Trend Micro , מובילה עולמית בתחום פתרונות אבטחה מקוונים, הודיעה על ההשקה של פלטפורמת ההגנה על התקני Iot והיא - Trend Micro Iot Security 2.0

הפלטפורמה החדשה משפרת את ההגנה, מספקת נראות ומאפשרת שליטה גדולה יותר, כדי לסייע ליצרנים וספקי שירותים מנוהלים לשפר את אבטחת מוצריהם, להגן על מערכת האקו סיסטם הרחבה יותר של ה-IoT, ויצירת בידול תחרותי. 

 

חברות הסלולר נכנסות לשירותי IoT לתעשייה

 

תמונה

 

חברות סלולר ישראליות הודיעו על כניסה לתחום ה-IoT בישראל, למרות שטכנולוגיות הדור החמישי עדיין לא נראות באופק בישראל.

טכנולוגיות הדור הרביעי הנוכחיות מאפשרות אמנם קישוריות בקצבים גבוהים, אולם הן לא יאפשרו הפעלה של מערכות עתירות נתונים תעשייתיות כמו מעקב אוטומטי בזמן אמת אחר התנהלות קו הייצור והעברת וידאו באיכות גבוהה ממערך מצלמות גדול. 

 

ניוזלטר 58
27.1.2019