תפריט נגישות

תמונה

 

תעשייה 4.0    גיליון 59

 

תמונה

 

 

רובי גינל: "הממשלה הבאה תהיה חייבת להכיר בתעשייה 4.0 כמנוע הצמיחה של המשק"

 

מנכ"ל התאחדות התעשיינים, רובי גינל, אומר כי הממשלה איחרה להכיר במהפכה התעשייתית הרביעית. בריאיון לעיתון גלובס אמר גינל: "תוכנית נטו תעשייה היא צעד בכיוון, אבל לא מספיק. הממשלה הבאה תהיה חייבת להבין שהתעשייה הישראלית היא מנוע הצמיחה של המשק, ולכן יש לתגבר משמעותית תקציבים לעידוד השקעות, להטמעת רכיבים לייצור מתקדם ולמחקר ופיתוח".

התאחדות התעשיינים ביצעה סקר שמראה, שמפעלים רבים נמצאים בפיגור טכנולוגי ולא עומדים בסטנדרטים בינלאומיים של ייצור ותחרות. כתוצאה מכך המפעלים מתנהלים בפיריון נמוך וכושר התחרותיות שלהם נותר חלש.  

 

 

הנקראים ביותר

                             הכל באתר תעשייה 4.0, עכשיו

 

תמונה

 

תמונה

 

 

התאחדות התעשיינים פתחה מרכז מידע מקוון לתעשיינים

חדש באתר התאחדות התעשיינים: מרכז מידע ראשון מסוגו עם כלל התמריצים והמענקים הממשלתיים לתעשיינים. מדובר בתמריצים ומענקים שנועדו לחזק את התעשייה הישראלית בפריפריה ובמרכז הארץ,  חלקם ללא תנאי יצוא. מרכז המידע יתעדכן באופן שוטף ויאפשר לכל תעשיין בישראל להיחשף למענקים השונים להם הוא זכאי מהמדינה- החל ממענקים בגין השקעות הון, השקעות רכות כגון ייעוץ תעשייתי ותהליכי מצוינות תפעולית, הטמעת תהליכי חדשנות ומחקר ופיתוח, מעבר לייצור מתקדם, וכלה במענקים לשיווק לחו"ל. בנוסף מרכז המידע יעדכן לגבי מסלולי השקעות בהקפאה, אשר עתידים להיפתח בקרוב.

 

 

 

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

 

 

הרשמה לניוזלטר

 

בחמש השנים האחרונות חל גידול של 100% בסל מוצרי הטכנולוגיה לתעשייה

 

תמונה

 

איך יכולות חברות תעשייתיות להדביק את הפער הטכנולוגי? ההתקדמות הטכנולוגית המואצת בשנים האחרונות מחייבת גם חברות וארגונים בינוניים לאמץ פתרונות של מחשוב ענן, אבטחת מידע, ביג דאטה ועוד. על פי נתוני חברת "בינת תקשורת מחשבים", חל בחמש השנים האחרונות גידול של כ-100% בהיקף סל המוצרים והשירותים הטכנולוגיים אשר ארגונים נדרשים להם - שירותי טכנולוגיה כגון תקשורת, מחשוב, פתרונות אחסון וגיבוי, פתרונות ענן, מוצרי אבטחת מידע ועוד. 

 

אפליקציה של PTC מסמנת את חזית שירות ותמיכה בלקוחות – בווידאו

 

תמונה

 

אפליקציה שהושקה לאחרונה בישראל מיועדת לשנות את כל מה שהכרנו על תמיכה מרחוק. אפליקציית Vuforia Chalk של חברת התוכנה PTC , המיוצגת בישראל על ידי מטריקס, מסמנת את חזית הפלטפורמות בתחום שיחות הווידאו ומטריקס החלה לשווק אותה בישראל כפתרון חסכוני לחברות נותנות שירות.  אפליקציית Chalk (גיר) מאפשרת למשתמשים לתקשר זה עם זה בשיחת וידאו פשוטה ואף לסמן ולהצביע בצורה גרפית בזמן אמת באמצעות סמן וירטואלי. 

 

ניוזלטר 59
4.2.2019