פלקס מקימה במודיעין מפעל עתיר טכנולוגיות ייצור מתקדמות

חברת האלקטרוניקה הענקית Flex הניחה אבן פינה למפעל החדש שלה במודיעין, אשר צפוי להיות אחד המפעלים המתקדמים והחדשניים בישראל. החברה הודיעה כי היא ממשיכה להגדיל את היקף פעילותה בארץ ועם העתקת המפעל מיבנה למודיעין היא תרחיב את מספר המועסקים במפעל מ-800 ל-1000. חברת פלקס מפתחת ומייצרת רכיבים ומערכות אלקטרוניות (OEM) לחברות ישראליות ובינלאומיות. בין לקוחותיה חברות ענק כמו אפל, אלביט ועוד. בתקופה האחרונה הכניסה החברה תהליכי ייצור מתקדמים והרחיבה את טווח השירותים הטכנולוגיים שהיא מציעה.

להמשך הידיעה »

הנקראים ביותר: בתעשיית המזון לא מחליפים מפעלים כמו גרביים; בתעשייה הקיבוצית רוצים יותר מפעלים חכמים; התחזית ל-2018: מתקפת האקרים כנגד מערכות IIoT; עובדים מועצמים דיגיטלית - הדרך ליתרון תחרותי; הזרוע הרובוטית של התעשייה האווירית ניצחה;

הכל באתר תעשייה 4.0, עכשיו.

פורום תעשייה 4.0: פועלים לקידום התחום בישראל, לבניית בסיס הידע ועדכונו באמצעות מומחים, תערוכות, השתלמויות, והשתתפות בכנסים וסיורים בחו"ל. כדאי להעביר את הניוזלטר לכל מי שעשויים להתעניין בקבלתו ובפעילות הפורום. אתם מוזמנים גם לעדכן אותנו בכל מה שחדש ומעניין בתחום.

גמר הרשמה ללא תשלום לפורום תעשייה 4.0 וקבלת הניוזלטר: לחצו כאן

עוד מכירות מדפסת 3D של Nano Dimension


חברת Nano Dimension מנס ציונה מכרה עוד שתי מדפסות DragonFly 2020 Pro השבוע: האחת לחברת אירוספייס מובילה והשניה למכון מחקר אירופאי. מנכ"ל ננו דיימנשן עמית דרור, אמר כי מדובר בחמש מכירות של דגם זה מאז הוצג. לדבריו אלו לקוחות מושלמים למוצר, שיוכלו כעת לייצר אבות טיפוס של מעגלים אלקטרוניים פונקציונאליים בין-לילה, לאפשר בדיקות אימות ולחקור אפשרויות חדשות לתכנוני מוצרים.

להמשך הידיעה »

מתרחב סיוע החדשנות לתעשיה ולעסקים

משרד הכלכלה והתעשייה מעדכן את פרטי תוכנית הסיוע לשיפור הפריון והחדשנות בתעשייה בצפון ויוצא בתוכנית סיוע דומה לעסקים בצפון. על פי התוכנית לסיוע למפעלים, המדינה תעניק סיוע של עד 1.5 מיליון שקל למפעלים קטנים ועד 3 מיליון שקל למפעלים בינוניים. תוכנית זו עודכנה לאחרונה והיא מעוררת עניין רב בקרב בעלי תעשייה בצפון.

להמשך הידיעה »


Nexteer מקימה בסין מפעל תעשייה 4.0

חברת Nexteer Automotive, מהמובילות בעולם בתחום הגאי הכוח, הניחה אבן פינה למפעל חדש להגאי כוח חשמליים (EPS) בעיר ליאוז'ו בסין, כ-300 ק"מ מצפון מערב להונג-קונג. המפעל ייצר הגאי כוח תוך שימוש בתהליכי בקרה וייצור דיגיטליים, מבוססי טכנולוגיות תעשייה 4.0. סין נחשבת לאחת המובילות בעולם בתחום המעבר לייצור מתקדם, והדימוי המוכר של "תוצרת סין" זולה וירודה הולך ומתחלף בייצור איכותי ופורץ דרך.

להמשך הידיעה »

מפעלים בישראל הטמיעו קובוטי Fanuc

המחסור בעובדי ייצור בתעשייה גורם לבעלי מפעלי תעשייה לשקול חלופה טכנולוגית. אריאל גרופי, מנהל המכירות בחברת קונטאל טכנולוגיות, מוסר כי רובוטים שיתופיים (קובוטים) הוטמעו לאחרונה בתעשיות הברזל, תעשיות הפלסטיק ואצל יצרני מערכות שבקשו להתנסות באפליקציות חדשות, המשלבות עובדים ברצפת הייצור לצד רובוטים שיתופיים.

להמשך הידיעה »


פורום תעשייה 4.0 ♦ עוברים למפעל חכם וייצור מתקדם

לתגובות והצעות לחצו כאן forum@smart-factory.co.il

ניוזלטר 6
28.12.2017