תפריט נגישות

 

תמונה

 

תעשייה 4.0    גיליון 67

 

תמונה

 

מערך הסייבר הלאומי מתריע: מתקפת OP ISRAEL ב-7 באפריל עלולה להשבית מערכות תעשייתיות

 

 

מערך הסייבר הלאומי פרסם התרעה יוצאת דופן מפני פעילות התקפית אנטי-ישראלית המתוכננת במרחב הסייבר ב-7 באפריל 2019. המתקפה, המכונה Op Israel , מתבצעת מזה מספר שנים על ידי קבוצות האקרים מרחבי העולם ובעיקר ממדינות ערב ומדינות אסלאמיות נוספות, אשר מבקשים לפגוע לדברי מערך הסייבר בחברות ישראליות, בהן מפעלי תעשייה, כתגובה לסכסוך הישראלי-פלשתיני.

במערך הסייבר מציינים כי לאור ניסיון העבר, פעילויות אלו מתחילות בטרם המועד הרשמי המתוזמן, כאשר האירוע המרכזי מתרחש סביב ה-7 באפריל ומתמשך מספר ימים. סמיכות המתקפה למועד הבחירות בישראל עלולה השנה להאריך את המתקפה ואולי להחמיר אותה.

 

 

הנקראים ביותר

                             הכל באתר תעשייה 4.0, עכשיו

 

 

 

 

תמונה

תמונה

תמונה

 

תמונה

 

 

 

תמונה

 

ארבעה זוכים בפיילוט הסימביוזה התעשייתית
יפתחו טכנולוגיה להמרת פסולת תעשייתית לחומר גלם תעשייתי

 

מינהל תעשיות במשרד הכלכלה והתעשייה, בשיתוף עם מטה ישראל דיגיטלית במשרד לשוויון חברתי, סיים את הליך המכרז לפרויקט הלאומי לסימביוזה תעשייתית. מדובר בפרויקט פורץ דרך במשק הישראלי, אשר עוסק ביצירת שיתופי פעולה בין גורמים שונים כך שתוצרי הלוואי והפסולות של תעשייה מסוימת ישמשו חומר גלם של תעשייה אחרת. 

החברות הזוכות הן 4 S הישראלית, שתפעל בשיתוף פעולה עם חברת International Synergies הבריטית, דנירון הישראלית, שתפעל בשיתוף פעולה עם חברת Pathway 21 האמריקאית, יוזמת האנרגיה הטובה הישראלית בשיתוף פעולה עם קבוצת מחקר מאוניברסיטת קנטבריה בספרד ואביב ייעוץ עסקי שתפעל בשיתוף פעולה עם חברת קומרקס מישראל.

 

ניוזלטר 67
1.4.2019