ננו דיימנשן הישראלית מכרה מדפסות תלת-ממד לכוחות הביטחון האמריקאיים

מאת אבישג אשר       פורסם: 28.8.2018
ננו דיימנשן, החברה המובילה בתחום הדפסת תלת ממד של לוחות אלקטרוניקה, מכרה שתי מדפסות DragonFly Pro לשני חיילות שונים של כוחות הבטחון האמריקאיים. ביוני 2018 קיבלה ננו דיימנשן אישור ספק מורשה של חברות ממשלתיות ובטחוניות בארה"ב ושתי המכירות לשוק הבטחוני בארה"ב בוצעו שבועות ספורים לאחר קבלת אישור זה. מכירות אלו נסגרו באמצעות שניים מהמפיצים המובילים של ננו דיימנשן בארה"ב, כאשר כל אחד מהם מכר מדפסת לחיל שונה של כוחות הבטחון האמריקאיים.
"ננו דיימנשן ממשיכה לחזק את הפוזיציה שלה בשוק הייצור התוספתי בארה"ב בכלל, ובשוק הבטחון האמריקאי בפרט. מכירות אלו, ללקוחות מובילים, ממחישות את האטרקטיביות של הפתרון שלנו בתחום ואת היכולת ליצור אבות טיפוס פונקציונאליים-אלקטרוניים במהירות ובאופן בטוח, מה שמהווה גורם מכריע המגדיל את אימוץ הפתרון שלנו בשוק הבטחוני בארה"ב-שוק המוערך במיליארדי דולרים", אמר סיימון פריד, נשיא ננו דיימנשן ארה"ב.

"מדפסת התלת מימד Pro DragonFly של ננו דיימנשן מאפשרת להדפיס בתלת מימד ובמהירות עיצובים חדשים ולשפר את תהליכי העבודה על ידי חדשנות בתחום ה- additive manufacturing. השוק הבטחוני הינו שוק מרכזי המעוניין להשתמש ב- additive manufacturing על מנת לעקוף את תהליכי הייצור המסורתיים", הוסיף.

השוק הביטחוני הינו שוק יעד עיקרי של טכנולוגיות בתחום ה- additive manufacturing, הן לטובת יעילות שרשרת האספקה והן לטובת מוצרים חדשניים. כספק מורשה של ממשלת ארה"ב, ננו דיימנשן יכולה לבצע עסקים ישירות עם ממשלת ארה"ב ועם סוכנויותיה השונות של ממשלת ארה"ב, לרבות Department of Homeland Security וישויות ביטחוניות אחרות של ארה"ב.

מדפסת התלת מימד DragonFly Pro משנה את שוק פיתוח האלקטרוניקה ומאפשרת לחברות להמציא מחדש את תהליכי הפיתוח שלהן ואת המוצרים שלהן. המדפסת, בעלת הרזולוציה הגבוהה, מאפשרת למעצבים ולמהנדסים להדפיס בתלת מימד מתכות ופולימרים בו זמנית. טכנולוגיה זו מאפשרת שמירה על הקניין רוחני in-house ויצירת אבות טיפוס של אלקטרוניקה פונקציונאלית, כגון סנסורים, אנטנות, התקני חיבור יצוקים , מעגלים אלקטרוניים, ומוצרים חדשניים נוספים.