ננו דיימנשן חתמה הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי באסיה-פסיפיק

מאת אבישג אשר       פורסם: 12.9.2018
חברת ננו דיימנשן חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם Guohui Shandong ומכרה מדפסת לחברת אלקטרוניקה מובילה בסין, אחת מחברות 500 Fortune Global. זאת, כחלק מהמשך צמיחת החברה והתרחבותה ברחבי העולם. הרחבת הפריסה בשוק באסיה-פסיפיק תיעשה באמצעות חברת הבת החדשה שהקימה בהונג קונג, אשר חתמה על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי עם חברת Guohui, המשמשת כפלטפורמה מקומית, בבעלות המחוז Shandong ובעלת הון רשום של מעל 4 מיליארד דולר.
ננו דיימנשן הינה חברה טכנולוגית מובילה בתחום הייצור התוספתי לעולם האלקטרוניקה. ננו דיימנשן משנה, מעצבת ומגדירה את העתיד של ייצור אלקטרוניקה. באמצעות טכנולוגיית הדפסת תלת המימד הייחודיות שפיתחה, ננו דיימנשן מתמקדת בביקוש ההולך וגדל למוצרים אלקטרוניים הדורשים תכונות מתוחכמות יותר וכוללים מעגלים אלקטרוניים מודפסים (כרטיסי PCB). הביקוש למעגלים, ובין היתר ל- PCB ,שהינם הליבה של כל מכשיר אלקטרוני, רלוונטי למגוון רחב של תעשיות, לרבות מוצרי צריכה אלקטרוניים, מכשירים רפואיים, בטחון, חלל, כלי רכב, IoT וטלקום. 
ההסכם החדש מהווה אבן דרך נוספת לננו דיימנשן באזור אסיה-פסיפיק, לרבות הקמת משרדים בהונג קונג, מינוי מפיץ נוסף, ומכירות של מדפסת התלת מימד DragonFly Pro .המפיץ החדש, תאגיד סיני מוביל בבעלות ממשלתית, הוא חברת אלקטרוניקה הנמנית על חברות 500 Fortune Global ,יתמקד במגזר הממשלתי וכן ירכוש את מדפסת התלת מימד. ההודעה של ננו דיימנשן על הסכם שיתוף פעולה אסטרטגי חדש, מחזקת את היכולת הגדלה של החברה לענות לצרכים הייחודיים של לקוחותיה באזור אסיה-פסיפיק. בנוסף, ההסכם מחזק את הפריסה הגיאוגרפית של החברה באזור, שכוללת כיום את סין, הונג קונג, טיוואן, קוריאה וסינגפור.

בשתי החברות צופים כי שיתוף הפעולה החדש ביניהן יוביל לפיתוחים מחקריים בין ישראל לאסיה-פסיפיק, וכן למשיכת יכולות ישראליות חדשניות ל-Shandong. ננו דיימנשן (הונג קונג) תשמש כפלטפורמה לפרוייקט עם Guohui Shandong וחברות קשורות, שיתחברו לתעשיות המובילות בעולם ולמשאבים הטכנולוגיים החדשניים ביותר. כמו כן, Guohui Shandong תעבוד עם קבוצת AURORA ,שמונתה לאחרונה כמפיץ של ננו דיימנשן בסין, על מנת לקדם מכירות והשכרות של מדפסת התלת מימד DragonFly Pro.

"ננו דיימנשן ממשיכה להציג תוצאות בשני השווקים המרכזיים שלה- ארה"ב ואסיה פסיפיק", ציין עמית דרור, מנכ"ל ננו דיימנשן. "ככל שאנו מרחיבים את הפריסה בשווקים עיקריים אלו, אנו עדים לעניין הולך וגדל במדפסת התלת מימד שלנו, ה-Pro  DragonFly , שיתופי פעולה עם שותפים אסטרטגיים, ופידבק חיובי משותפים קיימים. שיתוף הפעולה ב- Shandong יסייע לפעילויות השיווק של החברה ויתרום להרחבת הפריסה בסין. המשרדים החדשים של החברה באסיה-פסיפיק ומכירות המדפסת הנוספות הינן אבני דרך באסטרטגיית הצמיחה של ננו דיימנשן לטווח הארוך".

יו שאומינג, יו"ר Guohui Shandong ,הביע אופטימיות לגבי שיתוף הפעולה העתידי: "יש לי אמון גדול כי עם שיווק הטכנולוגיה המובילה בעולם, נוכל לפתח מהר יותר את תחום הייצור התוספתי ואת תעשיית האלקטרוניקה".