ננו דיימנשן חתמה על חוזים עם מפיצים חדשים בבלגיה, הולנד, לוקסמבורג וישראל

מאת אבישג אשר       פורסם: 29.12.2018
חברת ננו דיימנשן הפועלת בתחום הדפסת תלת-ממד לשוק האלקטרוניקה, הודיעה על חתימת חוזים עם שני מפיצים נוספים באזור EMEA לשיווק מערכת ה- DragonFly Proבבלגיה, הולנד ולוקסמבורג ובישראל.SEIDO Systems , הממוקמת בבלגיה ו- SU-PAD מישראל, מצטרפות לרשת השותפים הצומחת של החברה ברחבי העולם. בנוסף, הודיעה ננו דיימנשן כי SEIDO Systems רוכשת מערכת Pro DragonFly ,שתשמש להדגמות והדרכות.
 
הצטרפותם של שני המפיצים מרחיבה את פריסת החברה בתחומי החלל והתעופה, הביטחון, הרכב, הרפואי ובתחום המוצרים המסחריים ומחזקת את נוכחות החברה באזור EMEA .במהלך השנה האחרונה, ננו דיימנשן הרחיבה את פריסתה על ידי מינוי מפיצים ב-EMEA ,ארה"ב ואסיה וסיפקה מדפסות Pro DragonFly ללקוחות בכל רחבי העולם.

"צירוף המפיצים החדשים, שהינם מובילים בתחומם, מרחיב את כיסוי השותפים שלנו לאזורים חדשים, מאפשר לנו תמיכה טובה יותר בביקושים מקומיים, וכן מאפשר הענקת הזדמנויות רבות יותר למפתחי מוצר ומהנדסי אלקטרוניקה לניצול היתרונות של הדפסה רבת-חומרים לשלבי אב טיפוס וקיצור זמני הייצור," ציין עמית דרור, מנכ"ל חברת ננו דיימנשן. "כבר היום אנו עדים לאפליקציות ופיתוחים חדשים בקרב קהל הלקוחות של החברה, במגוון רחב של תעשיות, לרבות התעשייה הביטחונית, התעופה והחלל ומוצרי צריכה."
SEIDO Systems הפועלת מבלגיה ומהולנד, מתמחה בהפצה מקומית של מדפסות תלת הממד של חברת Stratasys הישראלית ומערכות תלת ממד לייצור, לחברות המעוניינות לרתום טכנולוגיות תלת ממד לתהליכי האב טיפוס והייצור שלהן. הוספת מערכת ה- DragonFly Proלפורטפוליו המוצרים של SEIDO מעצימה את השירותים המוצעים על ידה, תוך האצת תהליכי הפיתוח והייצור ומעבר להתקדמות דיגיטלית ושימוש ב- industry 4.0 ללקוחותיה.

"מזה שנים אנו מציעים פתרונות הדפסה בתלת ממד. האפשרות להציע יכולות הדפסה וייצור מרובי חומרים- המשלבות מתכות ופולימרים בהדפסה אחת- תשנה את חוקי המשחק עבור לקוחותינו ותאפשר לנו להיענות לצרכים ולדרישות במגוון רחב יותר מצד לקוחות רבים יותר." ציין קרל וולקן, מנהל ב- SEIDO Systems.

ל-SU-PAD ניסיון של למעלה מ-20 שנה כספקית פתרונות ייצור תוספתי ופתרונות אוטומציה מקצועיים למגוון רחב של תעשיות. כמפיצה של חברות כמו Stratasys ו-Metal desktop, הוספת מערכת ננו דיימנשן לקו המוצרים שלה מחזקת את הפורטפוליו הנוכחי של מוצרי הייצור התוספתי, כך שיכלול את היכולת הייחודית של שילוב חומרים מוליכים ומבודדים בהדפסת אחת, המאפשרים חסכון בזמן ועלויות וכן מקצרים את תהליכי הפיתוח.

"מערכת ה- DragonFly Pro מציעה פונקציונאליות מדהימה לתחום האלקטרוניקה וקיצור זמנים נהדר," ציין זיו שדה, סגן נשיא למכירות ושיווק ב-SU-PAD. "כעת יכולות חברות ליהנות מפתרון כולל, שהינו מושלם עבור מהדסים המחפשים פתרונות ליישום בתוך החברה לאבות טיפוס וייצור מותאם אישית.