חברת ננו דיימנשן מנס ציונה, מובילה עולמית בתחום ההדפסה בתלת-ממד לענף האלקטרוניקה, הודיעה על מינוי ד"ר חיים נולמן, בעל ניסיון רב בעולם ההיי-טק, לתפקיד מנהל הטכנולוגיות הראשי (Chief Technology Officer) וסגן נשיא למוצרים.

ד"ר נולמן יהיה אחראי ליישום אסטרטגיית הצמיחה של החברה והבטחת הערך של החברה ללקוחותיה. כמו כן, הוא יוביל את אסטרטגיית הטכנולוגיה של החברה ומפת הדרכים של המוצר.

לד"ר נולמן ניסיון ומומחיות של יותר מ-30 שנה בחברות טכנולוגיה, הן בשלבי הסטארטאפ והן בתאגידי 500 Fortune. הוא שימש כסגן נשיא ב-Applied Materials, שם עסק במשך 15 שנה בתפקידי ניהול וכן בחטיבת המוצרים. הוא הוביל את המסחור המוצלח של אחד ממוצרי המוליכים למחצה של אפלייד מטריאלס, לשוק של מעל מיליארד דולר בפחות מחמש שנים. 

ננו דיימנשן ממנה CTO: ד"ר חיים נולמן

מאת אבישג אשר    פורסם: 9.5.2018
"ד"ר נולמן הוא מנהל ומומחה טכנולוגי מנוסה, המשתלב היטב באסטרטגית הצמיחה שלנו," ציין עמית דרור, מנכ"ל ננו דיימנשן. "עם ניסיון מוכח בהובלה טכנולוגית של חברות לשלב מסחור המוצר, ד"ר נולמן יתרום משמעותית להאצת הצמיחה של ננו דיימנשן". 

ננו דיימנשן חיזקה את שורותיה במספר דמויות בכירות בחודשים האחרונים. לצידו של לצד יו"ר החברה, איש העסקים יצחק שרם, הצטרף כיו"ר משותף אבי רייכנטל, מהדמויות הבולטות בעולם ההדפסה ב-3D, שהיה נשיא ומנכ"ל 3D Systems וכיום משמש גם כשותף כללי בקרן OurCrowd First, קרן הון הסיכון הישראלית ומייסד XponentialWorks, המתמחה בהשקעות הון סיכון בתחום ההדפסה בתלת-ממד. כמו כן מינתה החברה את סיימון פריד לתפקיד נשיא
Nano Dimension USA Inc

ננו דיימנשן היא אחת החברות הבולטות בעולם בתחום הייצור התוספתי לעולם האלקטרוניקה, בשימושי בנייה מהירה של אבות טיפוס וייצור מעגלים בסדרות קטנות. ננו דיימנשן משנה, מעצבת ומגדירה את העתיד של ייצור אלקטרוניקה. באמצעות טכנולוגיית הדפסת בתלת-ממד הייחודיות שפיתחה, ננו דיימנשן מתמקדת בביקוש ההולך וגדל למוצרים אלקטרוניים הדורשים תכונות מתוחכמות יותר וכוללים מעגלים אלקטרוניים מודפסים (PCB), שנמצאים בליבו של כל מכשיר אלקטרוני. מעגלים אלה רלוונטיים למגוון רחב של תעשיות: מוצרי צריכה אלקטרוניים, מכשירים רפואיים, בטחון, חלל, כלי רכב, IoT וטלקום.