חברת ננו דיימנשן מודיעה היום על זמינות מיידית של שרות האונליין הראשון בעולם להדפסת תלת מימד של אלקטרוניקה, המאפשר למהנדסים גישה חסרת תקדים לפיתוח אובייקטים אלקטרוניים חכמים שלא ניתן לייצר כיום בשיטות ייצור אחרות. הבורסה בתל אביב הגיבה בהתרגשות ומניית ננו דיימנשן נסחרה בעליה של 6.6%.

"אנו נרגשים לספק לשוק שרות דיגיטלי ראשון מסוגו לייצור לפי דרישה של אבות טיפוס וייצור בסדרות קטנות לתחום האלקטרוניקה", אמר עמית דרור, מנכ"ל החברה. "יכולות הייצור התוספתי הייחודיות שלנו אפשרו לנו להיות הראשונים להציע הדפסה בתלת-ממד של מעגלים אלקטרוניים מקצועיים, סנסורים ואנטנות מודפסות למהנדסים תוך מספר ימים, מה שמזרז עבור לקוחותינו את זמן ההגעה לשוק ומעניק שרותים יקרי ערך לכל אורך חיי המוצר."

ננו דיימנשן פותחת שירות הדפסה אונליין ראשון בעולם

מאת אבישג אשר      פורסם: 13.2.2018
שרות האונליין של החברה נותן מענה לצורך באבות טיפוס אלקטרוניים פונקציונליים במגוון רחב של תעשיות, ומספק גישה עולמית מהירה למדפסת התלת מימד הייחודית של החברה DragonFly 2020 Pro, לחומרים שפיתחה החברה והניסיון העמוק שצברה. שרות ההדפסה של ננו דיימנשן מאפשר לחברות להעלות קבצים, לבצע אופטימיזציה, לקבל הצעת מחיר ולהזמין מודלים מודפסים בתלת מימד, אבות טיפוס, מעגלים אלקטרוניים מודפסים וחלקים מוליכים נוספים עפ"י דרישת הלקוח.

שרות חדש זה של הדפסה בתלת-ממד של אלקטרוניקה מציג התרחבות נוספת של השפעתה ההולכת וגדלה של ננו דיימנשן כמובילה בתחום הדפסת תלת מימד לשוק האלקטרוניקה, המסייעת ללקוחותיה לפתור אתגרי תכנון ועיצוב ייחודיים ולקצר זמני פיתוח של מוצרים. שרות ההדפסה לפי דרישה ייצר מקור הכנסה נוסף לננו דיימנשן והינו יעיל עבור מפתחי אלקטרוניקה.

לראשונה, חברות ויחידים יוכלו להדפיס בתלת ממד לפי דרישה מגוון רחב של אובייקטים, עם חומר מוליך ומבודד, באמצעות שימוש במדפסת התלת ממד DragonFly 2020 Pro של ננו דיימנשן. המדפסת הייחודית מאפשרת הדפסת תלת מימד של מה שמכונה על ידי ננו דיימנשן "אובייקטים מחושמלים", לרבות מכשירים פונקציונאליים כגון סנסורים, אנטנות, התקני חיבור יצוק, מעגלים אלקטרוניים, צורות גיאומטריות מוליכות, ועוד.

במסגרת השרות החדש של הדפסת תלת ממד של אלקטרוניקה נעשה שימוש במדפסות של ננו דיימנשן וכן בתוסף לתוכנת SOLIDWORKS, המאפשרים למהנדסי אלקטרוניקה לתכנן מודל תלת מימדי ב-SOLIDWORKS ולהדפיסו בקלות באמצעות מדפסת התלת מימד DragonFly 2020 Pro.

להתנסות בשרות החדש לחצו כאן
 
ננו-דיימנשן: תדפיס לי דיסק און קי                                                                                          צילום: ננו-דיימנשן