ספידייטינג של תעשיינים וסטארטאפים

מאת אבישג אשר       פורסם: 24.7.2018
ספידייטינג על שפת הכנרת: בהובלת זירת ייצור מתקדם שברשות החדשנות, יפגשו לראשונה חברות תעשייתיות מאזור הצפון והפריפריה, עם 20 חברת סטארטאפ מובילות בתחומים כמו רובוטיקה ואוטומציה, הדפסה בתלת-ממד, יישומי IOT ואנליטיקה, אחזקה חזויה ועוד, הקשורים לעולם המפעל החכם ולמעבר ליצור מתקדם. המפגש יאפשר לחברות תעשייתיות להיחשף לאופן בו ניתן להטמיע חדשנות בפסי הייצור, כמו גם למגוון כלי הסיוע והמימון שרשות החדשנות יכולה להעניק להם. בחלקו השני של היום יוכלו מנהלים בכירים בחברות להיפגש עם נציגי חברות הסטארטאפ באופן בלתי אמצעי, באירוע ברוח ספידייטינג, ולהבין את הרלוונטיות והערך עבור המפעל שלהם.
זירת יצור מתקדם ברשות החדשנות אמונה על יישום הליכי מו”פ וחדשנות בחברות התעשייה היצרנית כדי לחזק את כושר התחרות שלהן בזירה הגלובלית ולשפר את הפריון בענפי תעשייה אלו. המסלולים בזירה זו מזניקים קדימה את התעשיות מוטות הייצור ומעודדים בעלי מפעלים, בעיקר קטנים ובינוניים, לפתח מוצרים, טכנולוגיות ותהליכי ייצור חדשניים לצורך מימוש מטרות אלו.

האירוע יערך ב-17.9.2018 במכללה האקדמית כנרת, עמק הירדן/

במפגש ישאו דברים אהרון אהרון, מנכ"ל רשות החדשנות, רובי גינל, מנכ"ל התאחדות התעשיינים ומנש שלום, מנכ"ל תאגיד התעשייה האזורית "צמח מפעלים". דר' מלכה ניר, ראש זירת ייצור מתקדם ברשות החדשנות, תציג את מרכיבי התמיכה בתעשיית היצור בפריפריה. אלעד שמיר, מנכ"ל צמח כנרת השקעות ופיתוח, יציג את מרכז כנרת לחדשנות ויזמות כמודל למנוע צמיחה אזורי ובינלאומי ואגמון פורת, מנכ"ל מעבדת החדשנות Let-Lab, יציג את פעילות המעבדה בנצרת עילית.