פיתוח חדשני בעידן הקורונה: מכשיר אלקטרוני לביש יתריע שהמרחק בין העובדים קטן מ-1.5 מטר

מאת יחיאל ינאי       פורסם: 15.10.2020
פיתוח חדשני בעידן הקורונה – Maggy, גאדג'ט לביש קטן שנועד לעזור לאנשים לשמור על ההנחיות לריחוק חברתי. Maggy השתתפה בתחרות אירופית להתמודדות עם אתגרי הקורונה שהתמקדה ב-37 תחומים, התמודדה מול 2,160 מועמדים וזכתה במקום הראשון בקטגוריית "המשכיות עסקית, הגנה על עובדים".

ואכן, הפיתוח החדשני שמיש במיוחד במפעלים כדי לשמור על מרחק בין העובדים על פסי הייצור והאריזה. המכשיר מתריע בצליל וברטט בכל פעם שהמרחק בין המשתמשים בו קטן מ-1.5 מטר, ומורה להם לחזור למרחק בטוח. 
"בכל העולם חברות וממשלות מחפשות פתרונות כדי שאנשים יוכלו לחזור לעבוד בבטחה. Maggy מציעה פיתרון נהדר", אומר בארט אמברכטס, שותף מנהל בחברה היצרנית Gumption Group.  החברה הוצפה ביותר מ- 45,000 הזמנות וכדי לעמוד בביקוש החלה לייצר אותו בהדפסה תלת-ממדית.

Maggy יכולה לתפקד באופן עצמאי, אך פועלת בצורה הטובה ביותר בשילוב עם אפליקציית טלפון סלולרי. המכשיר מגיע גם עם פלטפורמת אינטרנט שולחנית, המציעה פונקציונליות למעקב אחר אנשי קשר. התוכנית מיועדת לשימוש על ידי חברות במקום העבודה, מאפשרת למנהלים לפקח על הריחוק  החברתי של כוח העבודה שלהם, ולהגיב במהירות.

המכשיר האישי מאובטח, ללא צורך בהרשמה, ולא נשמרים פרטי משתמש. במסגרת מקום העבודה ניתן להעביר את המכשיר למבקרים ועובדים מבלי לדרוש מחברות לשקול חקיקה בנושא הגנת מידע.
Maggy זמין לרכישה מסחרית באתר האינטרנט של Gumption Group ומחירו החל מ-40 יורו. 
MAGGY    באדיבות : PrintPlace