פלטפורמת FactoryEye של מג'יק תסייע במעבר של חברות יצרניות לתעשייה חכמה

מאת יחיאל ינאי      פורסם: 6.7.2019
חברת מג'יק, ספקית גלובלית של פתרונות אינטגרציה ופיתוח יישומיים, השיקה לאחרונה את פלטפורמת FactoryEye, מוצר חדש בתחום ניתוח נתונים (data intelligence) שפותח במיוחד עבור יצרנים במטרה להאיץ את הטרנפורמציה הדיגיטלית שלהם לסביבה ארגונית של "Industry 4.0".
 
עם למעלה מ-35 שנות ניסיון ומאות לקוחות יצרניים, מג'יק זיהתה את הצורך ופיתחה את פלטפורמת FactoryEye, שהינה פלטפורמת Low-Code, גמישה, היברידית ובעלת ביצועים גבוהים, המבטיחה אינטגרציה חלקה בין כלל המערכות של היצרנים (מערכות ה-IT המסורתיות, מערכות הענן ומכונות הייצור) באמצעות איסוף וניתוח כמות גדולה של נתונים ממקורות שונים.
 
באמצעות ממשק אינטואיטיבי וידידותי למשתמש, הפלטפורמה מציגה ליצרנים את כלל המידע והניתוחים הדרושים להם כדי לקבל החלטות עסקיות מהירות וחכמות יותר, בהתבסס על נתונים בזמן אמת וניתוחים עסקיים מורכבים. בכך תורמת פלטפורמת ה-FactoryEye באופן משמעותי להתייעלות ולשליטה מיטבית בתהליכי הייצור ולקיצור זמני האספקה המתורגמים להגברת שביעות רצון של לקוחות הקצה ולעלייה בשיעורי הרווח. FactoryEye מציעה עשרות ממשקים מובנים מראש המתאימים למגוון יישומים ארגוניים ומערכות MRP.
 
 
לדברי מנכ"ל מג'יק גיא ברנשטיין, "התוספת האחרונה של פלטפורמת FactoryEye לסל פתרונות התוכנה של מג'יק מאפשרת לנו לספק ללקוחות יצרניים, קיימים וחדשים, פתרון מקיף לביצוע מוצלח של מעבר ל-'Industry 4.0'. מהלך זה עולה בקנה אחד עם האסטרטגיה של מג'יק להרחבת סל פתרונות התוכנה שהיא מציעה בטכנולוגיות העונות על צורכי ארגונים, ומשלים את הרכישה האחרונה של פלטפורמת SmartUX המבוססת Low-Code, (שפותחה ע"י PowWow), המאפשרת לארגונים מוביליות ומודרניזציה דיגיטלית לכל יישום ארגוני קיים. אנו סבורים כי השילוב של רכישת טכנולוגיות לצד פיתוח מתקדם של מוצרי הליבה שלנו מהווה בסיס איתן לצמיחה של מג'יק בשנים הבאות על ידי הפיכתה לשחקנית משמעותית בסביבת הטרנספורמציה הדיגיטלית ומהפכת Industry 4.0''".