פתרון ה- ERP של Infor ישפר את ביצועי חברת כרמל פרנקל בייצור אריזות קרטון

מאת יחיאל ינאי      פורסם: 8.9.2019
חברת כרמל פרנקל, מובילה בפתרונות חדשניים לשוק מוצרי האריזה מקרטון, בחרה ב- Infor M3 13.4, פתרון ה- ERP המתקדם והמוביל של חברת Infor, המיוצג בישראל על ידי קבוצת Intentia. הפתרון ישרת 160 משתמשים בשני אתרי ייצור בעלי תהליכי עבודה שונים. פרויקט ההטמעה, שנאמד במאות אלפי שקלים, בוצע על ידי צוות המומחים של  Intentia במשך כחצי שנה והסתיים בחודש האחרון. 
 
Infor M3 13.4 נבחר לאחר בחינה מקיפה שבוצעה בשיתוף פעולה עם חברת הייעוץ של מיכל שטל. הפתרון כולל התמחות ו- best practices בתחום האריזה והוא מאפשר לכרמל פרנקל לאחד תהליכים ולהוסיף יכולות מתקדמות דוגמת מנוע חיפוש אינטואיטיבי וארכיון, המשפרים את ביצועי החברה.

ממשק משתמש משודרג, אינטואיטיבי וחדשני מספק לחברה שיפור משמעותי בעצמאות התפעולית של מחלקת מערכות המידע בחברה ובהנגשה של הפתרון, הדוחות והנתונים לארגון.

לדברי דדי מלאך, סמנכ"ל התפעול ב- Intentia, "Infor M3 הוא פתרון המותאם באופן מושלם לתעשייה, בעלות נמוכה באופן משמעותי לעומת מתחרים ותוך והטמעה ויישום מהירים".

לדברי מירית וולמן, סמנכ"לית הכספים בחברת כרמל פרנקל, הפתרון הוכיח את עצמו על פני הפתרונות המתחרים כמתאים ביותר לדרישות החברה וכפתרון שמאפשר לנו להמשיך ולספק את השירות והמוצרים הטובים ביותר לחברות המובילות בעולם. 
דדי מלאך, סמנכ"ל התפעול בקבוצת Intentia