פתרון לארגוני תעשייה שהוטמע בחברה לייצור תרופות ייתר הצורך בפיתוח והוזיל עלויות התפעול

מאת יחיאל ינאי      פורסם: 8.1.2019
חברת הביו-פרמצבטיקה קמהדע, המתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק של תרופות מצילות חיים באמצעות טכנולוגיה לטיהור והפרדת חלבונים, בחרה בפתרון ה- ERP המוביל, Infor M3 13.4, המיוצג בישראל על ידי Intentia. הפרויקט, שבוצע על ידי חברת Intentia בשיתוף פעולה עם צוות מערכות המידע של קמהדע, החל באוקטובר 2018 והסתיים באחרונה תוך עמידה בלוחות הזמנים, מבלי לשבש את מהלך העבודה השגרתי. הפתרון ישמש את כלל משתמשי החברה.
Infor M3 13.4 הוא פתרון ERP לארגוני תעשיה, המספק התמחות וורטיקלית וידע תהליכי ורגולטורי מקיף, שנאסף מחברות הפרמצבטיקה המובילות בעולם. לכן, הבחירה בפתרון זה פישטה עבור קמהדע את תהליך ההטמעה, צמצמה את עלויות התפעול וייתרה את הצורך בתהליכי פיתוח.

הפרויקט שבוצע בקמהדע כלל מספר תוספות פונקציונאליות משמעותיות, הכוללות בין היתר שדרוג ממשק משתמש, שהביא לקפיצת מדרגה בחוויית המשתמש בחברה, ושיפורים בלוקליזציה של הפתרון, המספקים יכולות רבות ומגוונות למשתמשים.

לדברי עמיחי קידר, מנהל פרויקטים בכיר ב-Intentia, "קמהדע מפתחת ומשווקת תרופות שמצילות את חייהם של חולים רבים. פתרון Infor M3 13.4 התאים ככפפה ליד לדרישות המחמירות של קמהדע ואף הציג לחברה פונקציות חדשניות שמספקות לה ערך עסקי משמעותי".  
 
עמיחי קידר מנהל פרויקטים בכיר ב-Intentia. צילום: נטיה סקיב
אולגה זובקוב ראש תחום מערכות תפעול וכספים בקמהדע. צילום: נטיה סקיב
לדברי אולגה זובקוב, ראש תחום מערכות תפעול וכספים בקמהדע, "כחברת תרופות הפועלת בשוק הבינלאומי ועוסקת בתרופות מצילות חיים, אנחנו מחויבים לעמוד ברגולציה המחמירה ביותר, לבקרה ולייצור ברמת האיכות הגבוהה בעולם, ללא פשרות. חברת Intentia מלווה אותנו מספר שנים כגוף המומחה והמבצע בתחום ה-ERP וכשותפה מלאה, כאשר Infor M3 מספק לנו את הסטנדרט המתקדם בעולם בתחומנו".