פתרון לבעיות Big data - אלגוריתמים של בינה מלאכותית ולמידת מכונה 

מאת יחיאל ינאי       פורסם: 30.12.2019
חברת אופיסופט תפיץ בארץ את הפתרון של וחברת הסטארט-אפ BigBI המאפשר לאנליסטים להגדיר ולממש אלגוריתמים של בינה מלאכותית ולמידת מכונה ואלגוריתמים בגרפים לניתוח עוצמתי של המידע, וכל זאת באופן מהיר ועצמאי. המשמעות הינה הקמת תהליכי עיבוד מידע Big data גולמי לתובנות עסקיות בתוך שעות, במקום סבבי פיתוח ארוכים בני שבועות עד חודשים, המבוצעים כיום על ידי מתכנתים.

הפתרון תוכנן על מנת להתמודד עם אתגר מרכזי המצוי בפתחם של ארגונים הנדרשים להכשיר ולנהל צוותי תוכניתנים ייעודיים ל-Big Data אשר אמורים לבצע תהליכי פיתוח מורכבים, ארוכים ויקרים מאוד.
המוצר זמין לעיבוד המידע ברשת הלקוח (On-premise), בענן (On cloud) ובארכיטקטורות היברידיות ומתממשק למגוון הסביבות והטכנולוגיות בארגון ובענן.

לדברי מנכ"ל אופיסופט צביקה גולדרייך, מדובר ב"מוצר מהפכני בתחומו בשל יכולתו לבצע אנליטיקה מתקדמת הנדרשת כיום לכל מי שרוצה להיות מוביל עסקית. היתרון הגדול בפלטפורמה הינו הקיצור המשמעותי בלוחות הזמנים, כמו גם צמצום העלויות".

לדברי מנכ"ל חברת הסטארט-אפ BigBI רביב קנולר, "אופיסופט נבחרה בשל הצוות המנוסה שלה אשר מכיר לעומק את צרכי הלקוחות והפרויקטים בתחום הבינה העסקית".
צביקה גולדרייך, מנכ"ל אופיסופט