פתרון ERP לתעשייה הוביל לשיפורים משמעותיים בתהליכי הייצור של מערכות ומכלולים מפלסטיק

מאת יחיאל ינאי       פורסם: 30.12.2019
חברת רבל הטמיעה את פתרון ה-ERP המוביל לתעשייה - Infor M3 13.4, המיוצג בישראל על ידי חברת Intentia. רבל עוסקת בתכנון, פיתוח, ייצור ומכירה של מערכות ומכלולים מרכיבי פלסטיק, המיועדים להתקנה במערכות שונות של כלי רכב, הכוללים בעיקר מערכות אוורור למכלי דלק, מתזים לפנסים ושסתומים למערכות הבלימה.

הפרויקט הוסיף שיפורים משמעותיים בתהליכי התפעול ברבל, בהם שיפור משמעותי בממשק המשתמש, בניהול אריזות הקרטון, בתהליכי איסוף ההזמנות ובהתאמות למספר רב של מדינות לצורכי מס ורגולציה, הדרושים לרבל כחלק מהפריסה הבינלאומית.

לדברי דדי מלאך, סמנכ"ל התפעול בחברת Intentia, "חברת רבל מצטרפת לשורה של ארגונים מובילים בעולם בתחום התעשייה שהטמיעו את Infor M3 13.4".
Infor M3 13.4 הוא פתרון הדגל של חברת Infor הבינלאומית, בעל התמחות וורטיקלית בתחומי תעשיה מגוונים דוגמת אופנה, מזון ומשקאות, מתכת, פלסטיקה, אריזה ועוד. הוא כולל ידע מקיף שנאסף מהחברות המובילות בעולם ויכולות לניהול ותכנון היצור, רכש של חומרי גלם, עמידה ברגולציות, נראות מלאה לשרשרת האספקה, ייצור מא' עד ת' וניהול פיננסי.

רבל מתעתדת להטמיע בהמשך את פלטפורמת התפעול המרכזיתInfor OS,המאפשרת ניהול של כלל הפתרונות והכלים תחת ממשק אחד מסונכרן וקל לשימוש, ואת פתרון האוטומציה של Infor -Factory Track , המאפשר שקיפות ומעקב אחר עבודה וזמן בקו הייצור לקבלת תובנות לגבי עלויות, מחזורי ייצור, זמני אספקה ויכולת עמידה בדרישות לקוחות הקצה.
דדי מלאך, סמנכ"ל Intentia. צילום: נטיה סקיב 
הפתרון משמש למעלה מ-150 משתמשי החברה בארבעה מוקדי הייצור וההפצה בישראל, בארה"ב, בלוקסמבורג ובסין. Infor M3 13.4 עלה לאוויר במקביל בכל המוקדים של החברה בישראל ובעולם, תוך עמידה בלוחות הזמנים ובצורה שקופה, ללא הפרעה לפעילות התפעולית השוטפת של החברה ותוך מתן עצמאות תפעולית מלאה לרבל.

לדברי צחי אברהם, מנהל פרויקטים בכיר בחברת Intentia, "הטמענו פתרונות חכמים בעלי ממשק משתמש מתקדם. מהלך זה ייתר עשרות התאמות והביא לחיסכון אדיר במשאבי התחזוקה, כך שרבל זכתה לפתרון יעיל תפעולית ברמת הקונצרן". 
צחי אברהם, מנהל פרויקטים בכיר בחברת Intentia. צילום: נטיה סקיב