פתרונות אחסון נתונים חדשניים וגמישים, הנדרשים בתקופה הקורונה על ידי עסקים ברחבי העולם, מגדילים את היקף המכירות 

מאת יחיאל ינאי       פורסם: 1.1.2021
חברת Infinidat, הספקית המובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, דיווחה על רשת שותפים אסטרטגיים גלובלית המונה קרוב ל-400 שותפים בשנת 2020. התרחבות זאת מאפשרת לחברה לספק פתרונות אחסון נתונים חדשניים וגמישים, הנדרשים על ידי עסקים ברחבי העולם בתקופות מאתגרות, כמו תקופת הקורונה, ולהגדיל את היקף המכירות.

Infinidat מציעה מודלים מסחריים חדשים לצד מודלים גמישים של צריכת הטכנולוגיה שלה, המצמצמת סיכון, עלות ומורכבות של הנכס החשוב ביותר של העסק - המידע שלו.
האופן שבו עסקים מתקשרים ביניהם השתנה באופן משמעותי בשנת 2020. כדי להבטיח תמיכה יעילה של קהילת השותפים במהלך מגיפת הקורונה, Infinidat ערכה למעלה מ-60 אירועים וירטואליים במהלך ששת החודשים האחרונים.

"אנו מטפחים קשרים הדוקים ויחסי אמון עם כל השותפים שלנו", אומר חנן אלטיף, דירקטור השותפים ב-Infinidat, "בנוסף לחדשנות העסקית הנוכחית שלנו, כמו מודל התמחור האלסטי, בו הלקוח מקבל את נפח האחסון המלא באופן מיידי אך משלם רק עבור הקיבולת בה הוא משתמש בפועל, פיתחנו תמריצים נוספים. הדבר מאפשר לנו לתת למשפחת השותפים שלנו את הכלים הטובים ביותר, באמצעותם הם יכולים להציע ללקוחותיהם פתרונות יצירתיים טכנולוגית וכדאיים כלכלית - מפתח להצלחה במצב הנוכחי של חוסר ודאות כלכלית".

חברת Infinidat מציעה לשותפים את אותה גישה לתכנים ואת אותן הכשרות שניתנות לצוותים הפנימיים שלה, עם שיתוף שקוף של מודיעין ופתרונות מובילים בשוק. פורטל השותפים הפך לנגיש יותר מתמיד כאשר Infinidat מציידת את השותפים בנתונים ששומרים אותם בחזית, עם טכנולוגיות עדכניות וכאמור, מודלים פיננסיים מתקדמים.

"שותפינו בצפון אמריקה הם יסוד לצמיחה אסטרטגית בסקטורים העיקריים שלנו", אומר מיץ' דיודאטו, מנהל מכירות שותפים ב-Infinidat בצפון אמריקה,  "אנו ממשיכים להתמקד בהשקעה בשותפים שלנו, באנשיהם ובהעצמת העסקים שלהם".
חנן אלטיף, דירקטור השותפים ב-Infinidat. צילום: יח"צ